3:2
7:1
- : -

FbC Hradec Králové A - FBK Kobra Tatran Hostinné 15:3
5. Ondřej Koleník, 7. Martin Krejčí, 10. Michal Martinek, 11. Radek Zezulka, 12. Ondřej Kloz, 17. Ondřej Kolda, 18. Mikuláš Ryba, 27. Michal Martinek, 31. Martin Krejčí, 35. Tomáš Chytrý, 37. Ondřej Kloz, 40. Ondřej Kloz, 40. Radek Zezulka, 41. Tomáš Chytrý, 44. Tomáš Chytrý - 21. Filip Čáp, 24. Filip Čáp, 34. Filip Čáp; rozhodčí: Martin Mareš - Tomáš Knejp; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jonáš Moravec ? - Petr Dorotík ?, Adam Zmátlík ?; po třetinách: 5:0, 3:2, 7:1;
45:00
43:59
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Michal Rolín (15:3).
40:53
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Mikuláš Ryba (14:3).
40:53
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Zmátlík družstva FBK Kobra Tatran Hostinné
39:39
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Ondřej Kolda (13:3).
39:33
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Kloz, asistoval David Krása (12:3).
36:44
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Kloz, asistoval Martin Krejčí (11:3).
34:18
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Martin Urbánek (10:3).
33:54
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp bez asistence (9:3).
30:45
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval David Krása (9:2).
30:00
30:00
27:52
Vyloučen hráč Matěj Hnízdil družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
26:16
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Michal Martinek, asistoval Radek Zezulka (8:2).
23:17
Vyloučen hráč Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za hrubost.
23:03
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp, asistoval Matěj Hnízdil (7:2).
20:41
17:24
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Tomáš Chytrý (7:0).
16:08
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Kolda, asistoval Michal Martinek (6:0).
15:00
15:00
12:55
Vyloučen hráč David Krása družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za bránění ve hře.
11:03
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Kloz, asistoval Martin Urbánek (5:0).
10:11
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Martin Krejčí (4:0).
10:11
Florbalové srdce zaplesalo, kombinaci na jeden dotek přes celé hřiště zakončil Radek Zezulka
09:43
07:05
Vyloučen hráč Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za bránění ve hře.
06:00
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Krejčí, asistoval Lukáš Ranný (2:0).
06:00
Krásnou kombinační akci domácích zakončil téměř do prázdné brány Martin Krejčí
04:36
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Koleník, asistoval Mikuláš Ryba (1:0).
04:36
Po dlouhém dobývání branky zasloužený gól pro HK
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mareš a Tomáš Knejp.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Lukáš Turek, Jakub Novotný, Matěj Hnízdil, Filip Čáp, Marek Filcsák
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: David Krása, Ondřej Kolda, Martin Krejčí, Radek Zezulka, Michal Martinek