1:2
5:3
- : -

Panthers Praha - BLACK ANGELS 8:7
8. Karel Petrák, 11. Karel Petrák, 27. Jaroslav Petrák, 32. David Mašát, 32. Jaroslav Petrák, 33. Jaroslav Petrák, 37. Jakub Žiška, 45. Karel Petrák - 15. Jan Michálek, 15. Matouš Burian, 20. Lukáš Horák, 27. Jiří Calda, 31. Jan Muller, 35. Matouš Burian, 38. Lukáš Horák; rozhodčí: Tomáš Tichý - Jakub Kubašovský; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Svatopluk Daněk ? - Pavel Chmel ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 5:3;
45:00
44:37
Timeout BLACK ANGELS
44:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jakub Žiška (8:7).
42:59
Timeout Panthers Praha
42:59
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Horák, asistoval Jan Muller (7:7).
36:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval David Mašát (7:6).
34:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jan Muller (6:6).
32:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Matěj Ďurina (6:5).
31:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Antonín Ježek (5:5).
31:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Mašát, asistoval Matěj Ďurina (4:5).
30:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Muller, asistoval Matouš Burian (3:5).
30:00
30:00
26:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jiří Calda, asistoval Štěpán Kostrhún (3:4).
26:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Karel Petrák (3:3).
25:55
Vyloučen hráč Michal Derevlanyj družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
19:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Horák bez asistence (2:3).
19:33
Black Angels obracejí zápas na svou stranu
15:00
15:00
14:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Lukáš Horák (2:2).
14:41
Burian hned po buly dává gól
14:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Matouš Burian (2:1).