2:0
5:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:2
3. Martin Gattnar, 17. Vojtěch Šimík, 27. Adam Zubek, 34. Jakub Seibert, 35. Alexandr Blokeš, 36. Martin Gattnar, 36. Martin Gattnar, 41. Maxmilián Grobař - 15. Ondřej Kos, 45. Michal Konrád; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Černý; vyloučení: 5:4; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 23 - David Slavíček 20; po třetinách: 1:1, 2:0, 5:1;
45:00
44:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Ondřej Kos (8:2).
42:53
Vyloučen hráč Matyáš Skupien družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Maxmilián Grobař bez asistence (8:1).
39:23
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
39:23
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
38:12
Vyloučen hráč David Radošovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
36:12
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
36:12
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
35:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (7:1).
35:12
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
35:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar z trestného střílení (6:1).
34:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alexandr Blokeš, asistoval Jakub Češek (5:1).
33:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jiří Toman (4:1).
30:00
30:00
29:43
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
26:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Buganský (3:1).
22:48
Vyloučen hráč Michal Konrád družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou.
20:12
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
16:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Matyáš Skupien (2:1).
15:00
15:00
14:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos bez asistence (1:1).
02:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: David Slavíček; hráči v poli: Alex Dokládal, Filip Konstant, Jan Procházka, Tomáš Zoubek, Jiří Suchomel
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Matyáš Gryz, Jakub Galia, Jáchym Kuběna, David Radošovský, Martin Gattnar