2:1
1:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Teplice 6:4
6. Jaroslav Michálek, 10. Roman Šatánek, 11. Ondřej Kalach, 16. Kryštof Bandas, 22. Patrick Lenke, 42. Mikuláš Kulík - 20. Jan Karafiát, 31. Jan Karafiát, 41. Filip Bureš, 45. Jan Koštoval; rozhodčí: Miroslav Kuf - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Filip Staněk 17 - Martin Hoffmann 22; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:3;
45:00
44:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Michal Špírek (6:4).
41:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (6:3).
41:03
Vyloučen hráč Ondřej Kalach družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
40:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Filip Bureš bez asistence (5:3).
30:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát bez asistence (5:2).
30:00
30:00
21:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jakub Pučelík (5:1).
19:01
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Martin Hoffmann (4:1).
15:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Mikuláš Kulík (4:0).
15:00
15:00
10:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kalach, asistoval Jiří Němec (3:0).
09:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Roman Šatánek, asistoval Jiří Němec (2:0).
05:47
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Mikuláš Kulík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Kuf a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Klára Dvořáková, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval, Ondřej Brabec, Jan Karafiát