3:3
0:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:8
16. Martin Krejčí, 19. Ondřej Ančinec, 22. Matěj Korbel - 1. Filip Blažek, 4. Jakub Mikolášek, 12. Vojtěch Bistrý, 19. Ondřej Ježek, 23. Vojtěch Bistrý, 26. Filip Konrady, 31. Filip Konrady, 42. Filip Blažek; rozhodčí: David Scholz - Tomáš Šedivý; vyloučení: 2:5; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Křeček 23 - Daniel Dolák 21; po třetinách: 0:3, 3:3, 0:2;
45:00
41:55
Vyloučen hráč Vladimír Buzický družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jakub Mikolášek (3:8).
37:30
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za držení.
35:16
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
35:16
Vyloučen hráč Martin Štrunc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
33:47
Vyloučen hráč Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (3:7).
30:00
30:00
25:00
24:30
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Filip Blažek (3:5).
22:07
Vyloučen hráč Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
21:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Jiří Šťovíček (3:4).
21:05
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Jiří Šťovíček (2:4).
18:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Ježek, asistoval Jiří Čížek (1:4).
15:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Tomáš Smolka (1:3).
15:00
15:00
11:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý bez asistence (0:3).
03:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Vojtěch Bistrý (0:2).
00:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Vojtěch Bistrý, Filip Blažek, Filip Konrady, Jakub Mikolášek, Matouš Bešta