2:1
1:0
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBC Vikings Kopřivnice 4:2
6. Dalimil Krčma, 16. Ondřej Malý, 29. Josef Štourač, 40. Petr Pšenčík - 15. Robert Socha, 26. Tomáš Janek; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Černý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Filip Doležal 21 - Lukáš Mikušek 13; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:0;
45:00
44:32
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
44:12
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
39:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík, asistoval Josef Štourač (4:2).
38:04
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
28:47
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Daniel Řezáč (3:2).
25:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (2:2).
15:32
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Marek Koudela (2:1).
15:00
15:00
14:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha bez asistence (1:1).
05:19
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma, asistoval Marek Koudela (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Lukáš Mikušek; hráči v poli: Ondřej Holaň, Lukáš Michna, Robert Socha, Tomáš Janek, Vít Buzek
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Marek Koudela, Vít Ides, Ondřej Kahoun, Dalimil Krčma, Ondřej Malý