0:4
0:1
- : -

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 2:8
8. Tomáš Klouda, 14. Tomáš Klouda - 4. Štěpán Vácha, 9. Kryštof Maňour, 13. Kryštof Maňour, 23. Kryštof Maňour, 23. Kryštof Maňour, 25. Michael Svatoš, 28. Michael Svatoš, 37. Štěpán Vácha; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Čadek; vyloučení: 2 + Vojtěch Karnet 5:4; využití: 0:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Vojtěch Černý 15 - Jan Buzík 8, Samuel Stündl 3; po třetinách: 2:3, 0:4, 0:1;
45:00
44:00
Hra je místy nevyrovnaná až chaotická, ale vidíme krásné utkání plné soubojů a srdíčka
40:55
Vyloučen hráč Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
36:38
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha bez asistence (2:8).
35:00
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
33:55
Vyloučen hráč Adam Kanzelsberger družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hákování.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Samuel Stündl družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
30:00
30:00
27:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Svatoš, asistoval Štěpán Vácha (2:7).
26:11
Vyloučen hráč Vojtěch Karnet družstva Viking TJ Kobylisy na 5 minut za hrubost.
24:56
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
24:24
Vyloučen hráč Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
24:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Svatoš, asistoval Kryštof Maňour (2:6).
22:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Martin Kadlec (2:5).
22:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour bez asistence (2:4).
18:16
Vyloučen hráč Martin Kadlec družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
13:10
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda, asistoval Marek Čejka (2:3).
12:27
08:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Tomáš Kuzma (1:2).
07:58
03:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Michal Gabriel (0:1).