0:1
6:4
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Prague Tigers 6:5
31. Michael Svatoš, 37. Kryštof Maňour, 38. Michael Svatoš, 40. Štěpán Vácha, 43. Kryštof Maňour, 45. Michael Svatoš - 18. David Veleba, 32. Adam Novák, 35. Jakub Pluhař, 38. David Veleba, 39. Adam Novák; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Strnad; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Buzík ? - Jiří Kuchař ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 6:4;
45:00
44:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Svatoš, asistoval Štěpán Vácha (6:5).
42:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Michael Svatoš (5:5).
39:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Štěpán Vácha bez asistence (4:5).
38:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Novák bez asistence (3:5).
38:00
Vyloučen hráč Michael Svatoš družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
38:00
Vyloučen hráč Jan Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
37:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Veleba, asistoval Jakub Pluhař (3:4).
37:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Svatoš bez asistence (3:3).
36:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Martin Kadlec (2:3).
34:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Miloslav Stránský (1:3).
34:42
spojnice brány zazvonila na straně Prague Tigers, branku orazítkoval hráč Startu číslo 97
31:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Novák, asistoval Martin Hort (1:2).
31:30
Vyloučen hráč David Vít družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Svatoš, asistoval Martin Kadlec (1:1).
30:00
30:00
29:12
Brankář Prague Tigers Kuchař zatím chytá jako Dominátor v dobách své největší slávy a tak drží naděje tygříků na plný bodový zisk
23:50
Vyloučen hráč Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.