0:2
1:2
- : -

FBS Olomouc A - Bulldogs Brno 3:5
3. Jakub Mynář, 3. Tomáš Hanák, 45. Jakub Mynář - 3. Lukáš Punčochář, 19. Jiří Černohous, 28. Martin Sedláček, 37. Marek Pulda, 40. Kryštof Kočí; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Adam Derich ? - Kristián Konečný ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:2;
45:00
44:41
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Dušan Soušek (3:5).
39:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Kryštof Kočí, asistoval Marek Pulda (2:5).
36:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Marek Pulda, asistoval Martin Sedláček (2:4).
30:00
30:00
29:50
Vyloučen hráč Václav Vybíral družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za bránění ve hře.
27:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček, asistoval Lukáš Macháček (2:3).
27:15
Vyloučen hráč Tomáš Gronych družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
18:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Černohous, asistoval Marek Šauer (2:2).
15:00
15:00
14:59
Hrstka diváků se těší na další akce zakončují gólem.
10:51
Vyloučen hráč Marek Pulda družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
02:52
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Antonín Mikulík (2:1).
02:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Ondřej Beránek (1:1).
02:00
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Jindřich Bernard (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Lukáš Macháček, Martin Sedláček, Ondřej Beránek, Lukáš Punčochář, Jan Skalník
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc A: brankář: Adam Derich; hráči v poli: Tomáš Gronych, Jindřich Bernard, Tomáš Hanák, David Kotek, Antonín Mikulík