1:1
1:4
- : -

Kanonýři Kladno - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:8
4. Milan Všetečka, 28. Jakub Bohuslávek, 32. Matyáš Bachmaier - 5. Vojtěch Bílek, 8. Jan Malič, 12. Tomáš Otcovský, 30. Filip Forman, 32. Filip Forman, 40. Matěj Pěnička, 45. Matěj Netrefa, 45. Prokop Godochkin; rozhodčí: Tomáš Tichý - David Hertz; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Janoušek ? - Jakub Zavřel ?, Lukáš Řezníček ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:4;
45:00
44:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Prokop Godochkin, asistoval Štěpán Straka (3:8).
44:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Vojtěch Bílek (3:7).
39:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (3:6).
38:22
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
36:49
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
31:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Filip Molhanec (3:5).
31:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jan Malič (2:5).
30:00
30:00
29:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (2:4).
27:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek bez asistence (2:3).
23:59
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Řezníček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
15:00
15:00
11:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Jan Nachtmann (1:3).
11:32
Otcovský mazácky naběhl do brankoviště a jako zkušený hráč Bohemky se nemýlil.
07:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (1:2).
07:28
Šebela působí jistým dojmem a vypadá to, že zkusí nějakou kulišárnu.
05:20
Kladenští svěřenci provětrali obranu Bohemky, skončilo to ztrátou míčku.
04:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Štěpán Straka (1:1).
03:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka bez asistence (1:0).
01:40
Vyloučen hráč Matěj Vencl družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tichý a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Daniel Šebela, Milan Všetečka, Filip Molhanec, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier