4:1
2:4
- : -

PSKC Okříšky-MoBu - Snipers Třebíč 13:8
2. Tomáš Kuchyňa, 3. Matěj Brabec, 3. Tomáš Kuchyňa, 4. Martin Veselý, 7. Tomáš Kuchyňa, 10. Martin Veselý, 11. Matěj Brabec, 18. Tomáš Kuchyňa, 21. Jáchym Hons, 24. Adam Ampapa, 24. Martin Veselý, 36. Adam Ampapa, 39. Jáchym Hons - 1. Šimon Šplíchal, 7. Adam Robotka, 10. Vojtěch Jahoda, 26. Filip Dvořák, 38. Tadeáš Janíček, 42. Rudolf Horák, 42. Kryštof Buchtela, 43. Šimon Šplíchal; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Radek Korba 13 - Roman Kedroň 28; po třetinách: 7:3, 4:1, 2:4;
45:00
42:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Šimon Šplíchal, asistoval Jiří Procházka (13:8).
41:40
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Jiří Procházka.
41:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Rudolf Horák (13:7).
41:09
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Rudolf Horák, asistoval Kryštof Buchtela (13:6).
41:04
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:19
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Adam Ampapa (13:5).
37:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tadeáš Janíček, asistoval Filip Dvořák (12:5).
35:10
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa bez asistence (12:4).
33:18
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
25:44
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Dvořák, asistoval Kryštof Buchtela (11:4).
23:26
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Veselý, asistoval Jiří Uher (11:3).
23:18
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Jáchym Hons (10:3).
22:29
Vyloučen hráč Michal Šípka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:17
17:48
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Adam Ampapa (8:3).
15:00
15:00
10:41
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Matěj Brabec, asistoval Martin Veselý (7:3).
09:53
09:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Jahoda, asistoval Jiří Procházka (5:3).
06:53
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Jáchym Hons (5:2).
06:17
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Robotka bez asistence (4:2).
03:28
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Veselý, asistoval Leoš Svoboda (4:1).
02:54
02:23
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Matěj Brabec bez asistence (2:1).
01:22
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa bez asistence (1:1).
00:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Šimon Šplíchal bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč:
00:00
Line-up domácích PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Petr Pojer, Adam Ampapa, Tomáš Kuchyňa, Jáchym Hons, Martin Veselý