3:2
2:1
- : -

FBS Olomouc A - Florbal Exelsior Havířov 6:5
10. Jindřich Bernard, 23. Jakub Mynář, 24. Tomáš Gronych, 25. Tomáš Gronych, 32. Dušan Soušek, 36. Matěj Doubravský - 3. Martin Juščík, 8. Tomáš Prus, 16. Jan Kostka, 20. Štěpán Graf, 38. Štěpán Graf; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1 + Petr Martynek 5; využití: 2:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Jiří Kvapil ? - Jan Pěgřimek ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:1;
45:00
44:57
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za bránění ve hře.
44:21
Timeout FBS Olomouc A
43:29
Timeout Florbal Exelsior Havířov
37:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Jan Kostka (6:5).
35:13
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Matěj Doubravský, asistoval Václav Vybíral (6:4).
34:55
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 5 minut za hrubost.
31:58
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek, asistoval David Kotek (5:4).
30:00
30:00
24:43
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Gronych, asistoval Antonín Mikulík (4:4).
23:21
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Gronych, asistoval Tomáš Hanák (3:4).
22:40
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Dušan Soušek (2:4).
21:17
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Tobiáš Kopáček (1:4).
15:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Kostka, asistoval Tomáš Prus (1:3).
15:00
15:00
09:39
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jindřich Bernard, asistoval Dušan Soušek (1:2).
07:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Jan Kostka (0:2).
02:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Juščík, asistoval Jan Kostka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jan Pěgřimek; hráči v poli: Vít Kryška, Boleslav Moudrý, Jan Kostka, Tomáš Prus, Radim Pecháček
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc A: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Tomáš Gronych, Tomáš Hanák, Jakub Mynář, Jindřich Bernard, David Kotek