2:4
1:4
- : -

Florbal Teplice - SPORT CLUB Klatovy 4:10
7. Ondřej Brabec, 23. Ondřej Brabec, 29. Jan Karafiát, 35. Lukáš Konárek - 1. Jaroslav Jiřík, 4. Václav Liška, 23. Jan Holý, 25. Ondřej Sloup, 25. Jan Holý, 25. Jan Holý, 32. Jaroslav Jiřík, 33. Matyáš Hájek, 38. Patrik Hrubý, 42. Adam Krs; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Daniel Fiala 9, Martin Hoffmann 0 - Michal Liška 10; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:4;
45:00
41:59
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Adam Krs, asistoval Petr Fekiač (4:10).
37:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Pavel Vítovec (4:9).
35:18
Vyloučen hráč Petr Fekiač družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
34:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Konárek, asistoval Matěj Kosina (4:8).
32:28
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Matyáš Hájek bez asistence (3:8).
31:07
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Petr Fekiač (3:7).
30:48
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hoffmann družstva Florbal Teplice
30:00
30:00
28:52
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Jan Koštoval (3:6).
24:55
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Jakub Turek (2:6).
24:37
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Václav Liška (2:5).
24:32
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Ondřej Sloup, asistoval Adam Žežula (2:4).
22:22
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý bez asistence (2:3).
22:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Jan Koštoval (2:2).
15:00
15:00
08:16
Vyloučen hráč Jakub Turek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
06:48
03:19
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jan Holý (0:2).
00:56
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Liška; hráči v poli: Adam Rendl, Tomáš Joachimsthaler, Václav Liška, Jakub Turek, Jan Holý
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Klára Dvořáková, Ondřej Brabec, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval