4:2
4:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB Black 9:5
4. Jiří Zmatlík, 20. Matěj Duda, 25. David Horký, 30. Matěj Duda, 30. Petr Majer, 32. Ondřej Valenta, 43. Petr Majer, 44. Lukáš Kafka, 45. Petr Majer - 3. Michal Fišera, 11. Jiří Zmatlík, 22. Vít Souček, 28. Jiří Zmatlík, 37. Jiří Krouský; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Karel Pergler 11 - Ondřej Tomšík 12; po třetinách: 1:2, 4:2, 4:1;
45:00
44:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Matěj Duda (9:5).
43:48
Tak tohle byl výstavní gól Chodova
43:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Jakub Dufek (8:5).
42:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (7:5).
42:14
Vyloučen hráč Radovan Kohút družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování.
36:34
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Krouský bez asistence (6:5).
36:10
Vyloučen hráč Radovan Kohút družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře.
31:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Valenta, asistoval Jonáš Kulhavý (6:4).
30:00
30:00
29:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Albert Kulík (5:4).
29:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Petr Majer (4:4).
27:58
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Jakub Vajsejtl (3:4).
24:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Horký, asistoval Matěj Duda (3:3).
21:41
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Vít Souček, asistoval Ondřej Pužman (2:3).
19:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval David Horký (2:2).
15:00
15:00
10:12
03:15
Vlastní branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Zmatlík (1:1).
02:44
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Michal Fišera, asistoval Zdeněk Vyhnánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB Black:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: David Horký, Matěj Duda, Albert Kulík, Jakub Dufek, Petr Majer