1:3
0:0
- : -

Spartak Pelhřimov - FBC Došwich Milevsko 3:6
12. Patrik Mynařík, 13. Maxmilián Škoda, 16. Patrik Mynařík - 5. Martin Dolejš, 15. Lukáš Trojáček, 15. Martin Dolejš, 17. Martin Dolejš, 19. Martin Dolejš, 20. Jakub Kotrba; rozhodčí: Josef Krčmář - Petr Holeček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Libor Domkař ? - Karel Tvrdík ?; po třetinách: 2:3, 1:3, 0:0;
45:00
42:52
Timeout Spartak Pelhřimov
30:00
30:00
19:42
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kotrba bez asistence (3:6).
18:19
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Petr Dolejš (3:5).
16:09
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (3:4).
16:00
Vyloučen hráč Jiří Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík bez asistence (3:3).
15:00
15:00
14:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Marek Čáp (2:3).
14:03
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Petr Dolejš (2:2).
12:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Maxmilián Škoda z trestného střílení (2:1).
11:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Petr Zajíček (1:1).
07:05
Vyloučen hráč Patrik Mynařík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
04:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Jan Keyzlar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Krčmář a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Marek Čáp, Jan Keyzlar, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Petr Zajíček, Patrik Mynařík, Dan Kalina, Marek Ješátko, Petr Březina