2:2
1:1
- : -

FbC Hradec Králové A - FBC Štíři Č. Budějovice 8:3
2. Lukáš Ranný, 4. Mikuláš Ryba, 7. Ondřej Kloz, 14. Radek Zezulka, 15. Martin Urbánek, 16. Radek Zezulka, 17. Dominik Jarka, 45. Tomáš Chytrý - 27. Daniel Chvosta, 30. David Camrda, 31. Daniel Chvosta; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:2 + Kryštof Ernst OS; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Jonáš Moravec ? - Kryštof Ernst ?, Martin Hanousek ?; po třetinách: 5:0, 2:2, 1:1;
45:00
44:45
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Tomáš Chytrý, asistoval Ondřej Koleník (8:3).
38:46
Vyloučen hráč Daniel Kolín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
30:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Lukáš Tinavský (7:3).
30:00
30:00
29:41
Vyloučen hráč Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Lukáš Tinavský (7:2).
26:23
23:59
Vyloučen hráč David Krása družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:30
Vyloučen hráč Martin Urbánek družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:00
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Dominik Jarka, asistoval Filip Nerad (7:0).
16:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
16:00
Vyloučen hráč Kryštof Ernst družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest.
16:00
Vyloučen hráč Kryštof Ernst družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:33
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka bez asistence (6:0).
15:00
15:00
14:41
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Martin Urbánek, asistoval Mikuláš Ryba (5:0).
13:27
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Radek Zezulka, asistoval Ondřej Kloz (4:0).
06:11
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Ondřej Kloz, asistoval Radek Zezulka (3:0).
04:41
Vyloučen hráč Dominik Schlappl družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:01
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Mikuláš Ryba bez asistence (2:0).
01:24
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Filip Nerad (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové A: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: David Krása, Martin Krejčí, Radek Zezulka, Ondřej Kloz, Dominik Schlappl