2:1
1:0
3:4
- : -
branky (asistence): 05:44 Ondřej Stuchlík (Zbyněk Stuchlík), 16:19 Martin Skřivánek (Zbyněk Stuchlík), 39:12 Martin Skřivánek (Zbyněk Stuchlík), 42:08 Ondřej Stuchlík (Zbyněk Stuchlík), 54:25 Jan Hanák (Radovan Vnuk), 57:49 Martin Skřivánek (Zbyněk Stuchlík)
branky (asistence): 08:21 Tomáš Kucharič (Martin Šindelář), 40:40 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 41:23 Martin Šindelář, 43:36 Tomáš Kucharič (Martin Šindelář), 44:51 Tomáš Kucharič (Martin Pánek)

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:5
6. Ondřej Stuchlík, 17. Martin Skřivánek, 40. Martin Skřivánek, 43. Ondřej Stuchlík, 55. Jan Hanák, 58. Martin Skřivánek - 9. Tomáš Kucharič, 41. Tomáš Kucharič, 42. Martin Šindelář, 44. Tomáš Kucharič, 45. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 19 - Jan Hándl 32; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:4;
60:00
Vyjádření Michala Pazdery z SKV: "Dneska jsme se rozkoukávali v superlize. Soupeř byl výrazně lepší a florbalovější. Máme radost, že jsme dokázali vybojovat první tři body. Děkujeme báječným fanouškům za podporu a věříme, že příští pátek přijdou v ještě větším počtu. Soupeři přejeme šťastnou cestu a děkujeme za zápas."
60:00
Vyjádření Jana Šťastníka ze Znojma: "Jedním slovem ostuda, první třetinu jsme tu nebyli a soupeř byl jasně lepší. Ve druhé třetině srovnáme herní projev a dostaneme levný gól do šatny. Po stažení sestavy otočíme během pěti minut zápas a pak to soupeři darujeme jako ponožky na Vánoce. Gratuluji soupeři, hráli dobře a bojovali celý zápas. "
60:00
59:59
Infarktový závěr utkání domácí zvládli a z pozice nováčky ligy si připisují poněkud překvapivé vítězství za tři body! Znojmo tak vyraží domů s nepořízenou.
58:58
Vyloučen hráč Lukáš Lanc družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou.
58:58
Za tenhle zákrok by se nemusel stydět ani Dominik Hašek, tedy pokud by nebyl hráčem v poli na florbalovém utkání. Bohužel, Lancovi to odpustit nelze.
58:09
Čachy s hostujícím golmanem, o hru v šesti zřejmě nešlo.
57:59
Weissgärber nepříliš jistě vykopává míček kolenem.
57:50
Znojmo využilo svůj oddechový čas, jde do šesti.
57:49
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
57:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Zbyněk Stuchlík (6:5).
57:49
Vinohradská tribuna v laufu. Martin Skřivánek vrací domácím vedení, opět za asistence Zbyňka Stuchlíka!
56:46
Podobně zajímavé příležitosti se zalekl také Hartman. Domácí opět v šancích, ale bez přesné koncovky. Aby je to v závěru nemrzelo.
54:50
Pokus Zbyni Stuchlíka byl něco jako "Tak kam to chceš? Do ruky? Tak jo." Asi se lekl, že by to byl gól a ne nahrávka.
54:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák, asistoval Radovan Vnuk (5:5).
54:25
Zářivě růžové hokejky Honzy Hanáka se zřejmě zalekl i Hándl, Hanák úspěšně dorazil Vnukovu trefu.
51:53
Hra drobátko usnula, znojemští své hubené vedení brání, seč to jde.
49:52
Znojmo vyhádalo rozehrávku za to, že pošlapalo brankáře soupeře.
48:06
Když už byla několikrát řeč o bratrech Stuchlících - v novém průvodci sezónou aka Media Guidu se poprvé v historii objevil dvojrozhovor, u kterého nemohl být nikdo jiný, než vinohradská dvojčata.
47:35
Dnešní utkání sleduje 125 teď už i fandících diváků! Díky.
45:46
Dnešní utkání je jen o několika málo hráčích, byť padlo už devět branek.Čtyři znojemské nastřílel Kucharič, na třech se podílel Šindelář, na dvě branky nahrál Pánek. Na straně SKV má už čtyři asistence Zbyňa Stuchlík, na dva góly nahrál bráchovi Ondrovi a na další dva Martinu Skřivánkovi.
44:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Pánek (4:5).
44:51
Znojmo se poprvé v utkání ujímá vedení. Pánek z otočky nahrál patou Kucharičovi, který střílí svůj čtvrtý gól dnešního utkání.
43:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Šindelář (4:4).
43:36
To velmi přišlo vhod Znojmu, které během necelé minuty opět srovnává stav. Strhla se tu přestřelka a dobře se na to kouká.
42:47
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Jan Linhart.
42:47
Nájezdová situace i na druhé straně, Linhart ale na rozdíl od Šindeláře nevyužil. Mrzí to o to víc, že po úpravě pravidel už nenásleduje přesilovka.
42:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Zbyněk Stuchlík (4:3).
42:08
Ne nadlouho, vedení domácímu týmu vrací Stuchlík bros!
41:59
Je vyrovnáno, jsme tam, kde jsme byli před dvaapadesáti minutami.
41:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář z trestného střílení (3:3).
41:23
Kucharič se ve společnosti Pánka řítil na branku, jejich šanci překazili domácí. Nařízeného trestného střílení se ujal Martin Šindelář, který si rozhýbal brankáře a bekhendem vymetl víko.
40:40
40:40
Třetí třetina odstartovala pěkně zostra, už po čtyřiceti vteřinách snížil znojemský Kucharič
40:15
Skřivánek byl pár centimetrů od hattricku, ale Hándl si míček přeci jen pohlídal.
40:00
Střela do tyčky hráč Martin Skřivánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV 13; ZNO 6
40:00
39:59
Vinohrady ještě ohrozily branku hostů, gól už ale neplatí, jelikož padnul s křížkem po funuse. Teda po siréně.
39:12
39:12
Gólovou hladovku druhé dvacetiminutovky ukončil až Martin Skřivánek, opět po nahrávce Zbyňka Stuchlíka.
36:53
Hra se o poznání zrychlila, celky už ztratily počáteční ostych a na míčku se rychle střídají. Stejně jako v zakončování. Přesto v druhé třetině ještě nepadla branka.
36:02
Hándl ve znojemské brance zhatil vinohradský pokus.
35:24
Marian Jelínek obětoval tělo, aby zabránil poměrně důrazné střele v její cestě na branku.
34:48
Krejčíř napálil chumel před domácí bránou, osmičce hráčů v něm chvíli trvalo, než se zorientovali.
34:20
Linhart asi ještě po letní přípravě nesešteloval mířidla na superligové parametry.
33:26
Slibná rozehrávka před domácí brankou. Zeď zůstala naprosto nehybná, jak by se od ní z podstaty věci možná chtělo očekávat. Naštěstí pro Vinohrady zakončující hráč minul branku.
31:03
Vinohrady se mohou těšit také z návratu jednoho z hráčů, který výrazně převyšuje superligový průměr. Tedy při nejmenším fyzicky .. jakože výškou. Vysoko nad hlavami znojemských hráčů, domácích hráčů i některých fandů v první až třetí řadě tribuny, se netrčí nikdo menší, než Radovan Vnuk.
30:02
Pánek se pokusil využít bleskové rozehrávky na půlce soupeře, Vinohrady to ustály.
29:37
Domácí branka v ohrožení, všechny kritické škvíry však byly zavčas ucpány.
27:14
Míček létá vzduchem skoro jak při volejbalu. Naštěstí má vinohradská sokolovna vysoké stropy.
25:17
Dalším navrátilcem do vinohradského kádru je brankář Weissgärber. Ten strávil loňskou sezónu v superlize s Ústím. Tak snad si svou sestupovou smůlu v posledních letech už vybral.
24:11
Vinohrady zahrozily z brejku, ale šanci nevyužily.
22:32
Do druhé třetiny vběhlo Znojmo o poznání aktivněji a nyní zatápí domácím kolem jejich branky.
20:56
Vinohradský kádr čítá o proti loňské postupové sezóně několik výrazný posil, respektive návratů. Jedním z nich je i Ondřej Houra, který na rozdíl od Vnuka a Weissgärbera v brance zaznamenal výraznou změnu podoby. Skoro až vyhlížíme míchačku na beton, kdyby se snad někomu utkání výrazně nevydařilo a bylo by třeba udělit výchovnou lekci potopením na dno Vltavy..
20:20
druhou třetinu začal míček na té samé straně jak tu předchozí, týmy si ale mezitím vyměnil strany, takže teď je na míčku Znojmo.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV 8, ZNO 11
20:00
19:01
První třetinu si s balonkem vychutnaly více domácí Vinohrady, paradoxně to je ale Znojmo, kdo vyprodukoval víc střeleckých pokusů.
17:13
Další vyložená gólová šance na straně domácího týmu. V pádu ji nestačil využít opět Linhart.
16:19
16:19
Nadřely se hodně, nakonec Vinohrady přeci jen jednu ze svých šancí proměňují.
14:01
První vážnější konflikt, který si žádá promluvu do duše. Své mafiánské vizáži dostál domácí Houra.
13:09
Na Linharta zívala víc než prázdná brána, zbytečně.
11:24
Vinohrady si v první části libují v nevyužívání šancí, přitom s míčkem si užijí víc času, než jejich soupeři ze Znojma.
09:54
V hale je poměrně sympatická návštěva, diváci ovšem možná ukázněnější, než by se domácímu týmu líbilo.
08:21
08:21
Po ztrátě balonku na polovině hřiště šlo Znojmo do brejku. Šindelář nahrál na roh velkého brankoviště a Kucharič už se s vyrovnávací brankou příliš nenadřel.
05:44
05:44
Vyšlo to až na třetí pokus. Zbyňkova nahrávka našla na středu Ondru, který neomylně trefil vikýř.
04:20
O první gólovou zápasu se postaralo duo Stuchlík bros, na první pokus ale úspěšní nebyli.
02:45
Vinohradské ochozy dvakrát zahýřily vzrušením, nic významného se ale nakonec v oblasti znojemské branky nestalo.
01:02
Začátek utkání je hodně opatrný. Nikdo nechce udělat první vážnou chybu sezóny.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Martin Pánek, Miroslav Kladivo, Martin Šindelář, Jiří Salava, Tomáš Kucharič
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík, Jan Hanák, Martin Skřivánek
00:00
Hezký podvečer z vinohradské sokolovny, kde za malý okamžik odstartuje teprve druhé utkání nové sezóny 2018/2019. Utkají se letošní a loňští nováčci nejvyšší soutěže: domácí TJ Skol Královské Vinohrady a hosté z TJ Znojmo LAUFEN CZ.