1:1
1:3
1:0

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha 6:5p
6. Dalibor Švéda, 14. Marek Beneš, 20. Adam Tlapák, 27. Mikuláš Komárek, 51. Jakub Kolísko, 62. Jan Marvánek - 4. Marek Veselý, 25. Marek Veselý, 45. Milan Garčar, 49. Luka Časar, 58. Milan Garčar; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 240; zásahy brankářů: Michal Rebro 32 - Martin Beneš 31; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:3, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: Tatran 1 - Sparta 0
65:00
Vyjádření trenéra hostů Ondřeje Kašpárka: Po velmi vlažné polovině zápasu jsme konečně přepli do otáček, které jako Sparta máme předvádět. Vyrovnali jsme na morál a v prodloužení jsme bohužel Tatranu darovali bod navíc. Musíme se z toho poučit a vyvarovat se všech hloupých chyb. Přeji hezký zbytek večera.
65:00
Vyjádření trenéra domácích Milana Fridricha: Na začátek sezóny spíše bojovné a nervózní utkání, které jsme si po dobrém vstupu do zápasu zkomplikovali nedodržováním základních pokynů. Jsme rádi za šťastnou výhru, děkujeme soupeři za utkání.
61:02
61:02
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek (6:5).
61:02
Kuriózním způsobem končí utkání Jan Marvánek, který poslal míček do své branky.
60:01
Buly v prodloužení vybojovali hosté. Rovnou odvolávají brankáře.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině utkání: Tatran 11 - Sparta 14
60:00
59:59
Ani po hodině hry nemáme vítěze, skóre 5:5 nás posouvá do prodloužení 3 na 3.
59:43
Karešův příklep chytá Rebro.
59:10
Oba týmy by rády vstřelily ten rozhodující gól, zároveň ale nikdo nechce udělat nějakou fatální chybu.
58:20
Hra se čím dál tím více přiostřuje.
57:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar z trestného střílení (5:5).
57:44
Trestným střílením srovnává Milan Garčar na 5:5
56:19
Tatran i své třetí oslabení dokázal ubránit.
55:59
Beneš zavelel na zteč, aby ušetřil pár vteřinek z oslabení.
54:54
Rebro vyčapal střelu jdoucí k delší tyči.
54:19
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
54:19
Sládeček se snažil odbránit situaci, bohužel poplach hasil na zemi, což jako hráč v poli nesmí. Hosté tak mají třetí usnadněnou šanci v dnešním utkání něco udělat se skóre.
54:01
Hru odnesl jeden balonek.
53:15
Křenek z rozehrávky pálí do florbalky Langera.
51:30
Komárek krosovkou na Svačinku, který vysokou střelou pálí nad Beneše.
50:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Marek Beneš (5:4).
50:44
Domácí opět strhávají vedení na svoji stranu, fanoušky Tatranu na pivo posílá Kuba Kolísko.
49:42
Oba tábory fanoušků teď dávají do fandění všechny své síly, není také divu, za chvíli zápas končí. Pokud tedy nedojde na prodloužení.
48:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Jan Marvánek (4:4).
48:44
Z volného úderu z nebezpečně blízké vzdálenosti se prosazuje Časar a srovnává stav. To bylo rychlé.
48:34
Svatošovu střelu na poslední chvilku vykopává vzdálenější nohou Rebro.
48:24
Více útočných akcí teď mají hosté. Vyrovnají utkání?
47:48
Ujhelyi z boku pálil na připraveného Rebra.
47:38
Horká atmosféra a heroické zásahy brankářů vyžadují vytření hrací plochy.
47:14
Košir v tryskovém běhu nepropálil Rebra ani z první, ani z obíhačky branky.
45:59
Křenek nahazoval na Kareše, z následující nebezpečné situace blízko branky se mohl Rebro strachovat o prsty i skóre. Vše však zvládnul na výbornou.
44:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Radim Křenek (4:3).
44:51
Milan Garčar vymetl pavouky u Rebrovy vzdálenější tyče, čímž potěšil hostující fanoušky. Stahuje skóre na 4:3.
44:10
Tlapák přihrával na Komárka, který střelou rozduněl helmu Beneše.
43:24
Křenek nahrál na blokujícího Marka Beneše, následně skončil na zemi u svého gólmana. Míček ale neodehrál, takže je vše v pořádku.
42:14
Domácí maskot T-Rex se zapojil do fandění za domácí brankou. Tatran se zatím snaží projít na útočnou polovinu.
41:49
Kareš přestřeluje Rebrovu ukloněnou hlavu.
41:10
Košir na Zouzala, ale jejich sehrávku překazil obránce domácích.
40:28
Marek Beneš nahrával dobře postavenému Vítovcovi, kterému ale míček sklouznul z čepele.
40:01
Poslední vhazování na úvod třetiny dnešního zápasu pro sebe vybojovali hráči Tatranu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 10 - Sparta 14
40:00
39:31
Hráče v hale žene ke skvělým výkonům podobně skvělých 240 diváků. Děkujeme za účast a grandiózní podporu!
38:40
Přečíslení 3 na 2 Sparťané nevyužili.
38:26
Kreysa z dálky prověřil pozornost Beneše.
37:25
Garčar pod obřím tlakem ze strany Kuby Kolíska.
36:57
I po přesilovce zůstávají hosté na polovině Tatranu.
36:20
Velmi nebezpečnou situaci teď uhasil domácí gólman Rebro s dopomocí svých obránců. Jen taktak, že z toho nebyl gól pro hosty.
35:25
Souhru Košira s Marvánkem kazí Rebro, který jim chytá míček.
34:44
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:44
Jakub Kolísko dává hostům další možnost zaútočit v početní přesile.
34:13
Kareš se v blízkosti Rebra nedostal ke skákajícímu míčku.
32:20
Domácím hráčům se příliš nelíbilo rozhodnutí rozhodčích.
31:57
Minelu Ondry Sádla hasí roztažený Rebro.
30:28
Domácí oslabení přežili bez újmy na skóre.
29:27
Fanoušci Sparty i hostující střídačka ženou své hráče za gólem, ale zatím veškeré útočné akce končí na obraně Tatranu nebo na brankářovi Rebrovi.
28:28
Vyloučen hráč Peter Nehila družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
28:28
Hosté dostávají možnost přesilové hry, kdy Nehila zdržoval hru.
27:30
Hra se mezitím přelévá ze strany na stranu.
26:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Jonáš Kreysa (4:2).
26:20
V podobné situaci jako předchozího gólu (Rebro) se ocitl také Beneš na druhé straně. Míček vyrážel, ale už nezachytil, a za bezmocného Beneše ležícího na zemi míček dorážel Komárek.
25:42
Daleký výhoz Beneše dokázal odpálit Vítovec.
25:01
Langer vybojoval rozehru z rohu Sparty, ale ta ke gólu nevedla.
24:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Veselý, asistoval Ondřej Svatoš (3:2).
24:06
Tak to byla poměrně smolná akce pro Rebra. Střelu Svatoše tečoval Veselý, Rebro myslel, že míček zachytil, ale ten se mezitím líně dokutálel až za brankovou čáru. Hosté snižují na 3:2
23:30
Beneš na Beneše, gólman Sparty střelu v klidu chytá.
22:28
Nehila skončil v objetí Veselého.
21:30
Tlapák pěknou krosovkou našel Kreysu, který pálil jen do letícího Beneše.
20:30
Veselý pálil jen do boty domácího obránce.
20:01
Vhazování druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00
20:00
Stav utkání tedy zatím 3:1 ve prospěch domácího Tatranu. Spousta příznivců již nosí Ůnětická piva a samozřejmě stále fandí svým týmům. O přestávce probíhá soutěž o Únětické desítky a dvanáctky.
20:00
Počet střel po první třetině: Tatran 15 - Sparta 9
20:00
19:38
Parádní akci Sparty hasí před koncem třetiny Rebro.
19:23
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Tomáš Svačinka (3:1).
19:23
Třetí radost ještě před přestávkou dělá domácím fanouškům Adam Tlapák.
19:13
Svatoš hbitou kličkou oběhnul branku Rebra, chtěl zavěsit, ale Rebro se ještě stihnul natáhnout na brankové čáře.
17:58
Langer v úniku střílel docela přesně, ale Beneš a skrumáž obránců byli připraveni.
17:35
Tatran teď kombinuje na své polovině.
16:02
Kreysovi se nepovedlo prostřelit Beneše, Komárek měl odražený míček až moc daleko.
15:20
Beneš znovu na Beneše, druhý jmenovaný v bráně vyrážel míček na tyčku, která byla slyšet až k nám na stolek.
14:35
Meliš přihrával Benešovi, ten ale svého příjmenovce neprostřelil.
13:22
Ve velmi hlasité podpoře fanoušků Sparty jsme před chvílí mohli slyšet také domácí fans.
13:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Langer (2:1).
13:09
Domácí strhávají vedení na svoji stranu, může za to spolupráce Marek Beneš - Filip Langer.
13:04
Košir po souboji končí zavěšený nohama v mantinelu na střídačce Tatranu.
12:20
Garčar přihrával Svatošovi, kterému míček odskočil z čepele až k Tlapákovi.
12:00
Rebro se po zemi natáhnul pro míček.
11:30
Míček po souboji prosvištěl až k nám na pořadatelský stolek.
10:31
Beneš zachytává míček mezi nohy.
09:35
Váňa hasil situaci dorážejících hráčů Sparty, bohužel jen odklidil míček na vlastní střídačku.
08:22
Svatoš oběhl branku, nahrával na Kareše, který nedostal míček úplně přesně na čepel, pak už jej domácí obrana odstavila z nebezpečné situace.
07:30
Souboje jsou nelítostné, rozhodčí dnes téměř neustále zaměstnávají jejich píšťalky.
06:21
A domácí tým pokračuje v tlaku na polovině soupeře.
05:51
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Peter Nehila (1:1).
05:48
Šance Tatranu z rohu končí gólem! Trefuje se Švéda.
04:12
A domácí Tatran se snaží o odpověď, Váňova akce končí na hrudi připraveného Beneše.
03:22
03:22
A hosté jdou do vedení! První branka sezóny v podání Veselého, který po příhře Svatoše ze střední vzdálenosti propaluje ležícího Rebra.
02:41
Garčar pod tlakem Svačinky vybojoval rozehrávku z rohu.
02:12
Langer na Meliše, ale akce nevedla k ohrožení branky Martina Beneše.
01:41
Také fanoušci Sparty se činí, jejich podpora je skutečně ohlušující.
00:36
Oba týmy již předvedly útočné pokusy, hra začíná pěkně zostra.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli po lítém souboji hostující hráči
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Ondřej Svatoš, Marek Veselý, Michal Kareš, Milan Garčar
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Jakub Kolísko, Ondřej Vítovec, Milan Meliš, Marek Beneš, Filip Langer
00:00
Krásný podvečer ze střešovické STODOLA Arény! Otevírací utkání nové sezóny Tipsport Superligy nám dnes přináší zápas domácího týmu Tatran Teka Střešovice a hostujícího týmu ACEMA Sparta Praha. Hned na úvod nás tedy čeká pražské derby. Přeji příjemnou podívanou, ať už naživo v hale, nebo u videa a tohoto online přenosu.
00:00
Oba týmy se jistě poctivě připravovaly na novou sezónu, aby do ní vstoupily tím nejlepším možným způsobem. Do haly míří početný fanklub Sparty, ale domácí fanoušci se jistě nebudou chtít nechat zahanbit.
00:00
Hráči obou týmů dnes navíc budou mít možnost ocenit své fanoušky, protože po celé utkání probíhá akce Únětického pivovaru: Co gól vašeho týmu, to jedno pivo pro (zletilé) fans. U vstupu dostanete označení vaší "příslušnosti" k vybranému týmu, vstupné je zdarma - doražte tedy podpořit právě váš tým, pobavit se a užít si nejen atmosféru, ale i bonus v podobě gólové odměny.