3:1
4:1
- : -

Sokol Pardubice - FbC EMER SHOP Hradec Králové  9:5
1. David Petržela, 16. Lukáš Kučera, 22. Dominik Czeszewski, 26. David Petržela, 29. Adam Šmíd, 45. Vojtěch Kaluža, 50. Dominik Czeszewski, 60. Dominik Czeszewski, 60. David Petržela - 9. Ondřej Erbs, 14. Radim Kunart, 17. Michal Šrajbr, 36. Lukáš Kašpar, 51. Martin Šejvl; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Martin Haleš 23 - Tomáš Hejčl 25; po třetinách: 2:3, 3:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Pardubice 13, Hradec Králové 11
60:00
Nejlepší hráči utkání: 47 Adam Šmíd, 5 Lukáš Kašpar
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Dnes to od nás nebylo úplně 100%. V první třetině jsme se hledali, od druhého už jsme konečně začali hrát, co jsme chtěli a ve třetí jsme dominovali. Nicméně zasloužený šestibodový víkend. Díky všem dorazivším divákům.
60:00
Komentář vedoucího hostů Davida Hegera: První třetina z naší strany parádní, soupeř si nevěděl rady. Bohužel do druhé třetiny jsme vstoupili vlažně i přes upozornění. Soupeř otočil skóre a to se bohužel ukázalo jako rozhodující. Po druhé pauze jsme se bohužel nedokázali dostat do zápasu podle našich představ, i když světlé momenty tam byly. Máme na čem pracovat. Děkuji hráčům za utkání.
60:00
59:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Filip Novák (9:5).
59:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Adam Šmíd (8:5).
58:32
Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
57:50
Hradec předvádí svou bojovnost a stále se nevzdává.
57:27
Po chvíli zasahuje Haleš, který vyráží Kašparovu střelu.
57:00
Bartošovu střelu Krejčí vyrazil.
56:17
Dnešnímu derby přihlíží 123 diváků.
55:33
Erbsovu střelu na poslední chvíli zblokoval Weinelt.
55:00
Další chyba Pardubic, po které Radim Kunart mohl vystřelit. Jeho střela však těsně minula branku.
50:04
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Lukáš Kašpar (7:5).
50:04
Přihrávka Vlasákovi před branku domácích nebyla nejlepší nápad. Hradec využil situace a potrestal tuto chybu. Snižuje tak na 7:5.
49:17
44:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Adam Šmíd (6:4).
44:26
Ze Šmídovi rohové rozehrávky doklepl Kaluža míček přímo do branky.
44:10
Novák v samostatném výběhu trefil pouze Krejčího.
43:14
Šejvlova střela prošla Halešovi pod nohama, ale míček do branky nakonec nezamířil.
42:27
Petžela trefil Krejčího jen do nohy.
41:51
Czeszewski naslapepo nahrál přímo Martínkovi a ten se řítí do útoku.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají Pardubice.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Pardubice 13, Hradec Králové 7
40:00
39:17
Lukáš Kučera nyní zahrál vysokou hokejku a tak Hradec získává výhodnou pozici před brankou domácích na rozehrávku.
39:00
Krejčí Šmídovu střelu chytil.
37:45
Petrželova střela zamířila těsně vedle branky.
35:45
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Martin Šejvl (5:4).
35:45
I Kašpar ukázal, jak umí přesně mířit do horního rohu branky. Haleš tuto střelu nečekal a tak Hradec Králové snižuje na 5:4.
35:15
Novákovu střelu bekhendem Krejčí pokryl.
33:30
Kaluža se přes celé hřiště řítil hlava nehlava až do útoku, ale slušné zakončení z toho tentokrát nebylo.
32:10
Bartoš se řítil do velké šance, ale při zakončení zapomněl balonek za sebou.
31:04
Střela Lukáše Kučery zamířila přesně do hrudi Krejčího.
28:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Kučera (5:3).
28:46
Na svižnou střelu Adama Šmída přímo do horního rohu branky už ale Krejčí neměl dost sil.
28:35
Zakončení Lukáše Kučery přímo u branky Krejčí vychytal.
26:40
Petr Kučera si nepokryl míček na florbalce a Liebich mu ho tak lehce z čepele sebral.
25:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Dominik Czeszewski (4:3).
25:45
Chvíli poté, co Petržela naskočil po svém trestu do hry, dostává Pardubice do vedení.
24:40
Šejvl nyní vystřelil do Vernera bránícího před brankou.
24:11
Liebichovu střelu Haleš chvatně vyrazil.
23:30
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
21:57
21:57
Ze standartky před brankou Hradce Pardubice znovu srovnávají skóre.
20:01
Buly na začátku 2. třetiny vyhrály Pardubice.