0:1
6:3
4:4
- : -
branky (asistence): 20:37 Martin Severa (Lukáš Topš), 22:16 Pavel Kadlec (Jan Filipec), 33:59 Jan Filipec, 37:00 Jan Filipec (Martin Severa), 37:55 Lukáš Fiala (Ondřej Kus), 39:32 Martin Severa (Pavel Kadlec), 45:56 Milan Gerhard, 53:42 Jan Filipec (Ondřej Kus), 58:14 Jan Filipec (Pavel Kadlec), 58:30 David Gebhardt (Lukáš Fiala)
branky (asistence): 04:06 Tomáš Szabo (Ondřej Neuman), 23:12 Filip Munzar (Lukáš Jágr), 35:20 Filip Munzar (Ondřej Neuman), 38:50 Filip Munzar (Ondřej Neuman), 41:16 Jan Burkoň (Pavel Hůza), 44:38 Ondřej Neuman (Filip Munzar), 57:40 Jan Obermann (Pavel Hůza), 58:40 Lukáš Jágr (Ondřej Neuman)

Florbal Teplice - FBC Panthers Liberec 10:8
21. Martin Severa, 23. Pavel Kadlec, 34. Jan Filipec, 38. Jan Filipec, 38. Lukáš Fiala, 40. Martin Severa, 46. Milan Gerhard, 54. Jan Filipec, 59. Jan Filipec, 59. David Gebhardt - 5. Tomáš Szabo, 24. Filip Munzar, 36. Filip Munzar, 39. Filip Munzar, 42. Jan Burkoň, 45. Ondřej Neuman, 58. Jan Obermann, 59. Lukáš Jágr; rozhodčí: Josef Libecajt - Jiří Jelínek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Lukáš Topš 42 - Lukáš Pfeiffer 40; po třetinách: 0:1, 6:3, 4:4;
60:00
střely v poslední třetině 10:15 pro Liberec
60:00
komentář trenéra Panthers Liberec se bohužel nepodařilo včas uložit.
60:00
komentář k utkání od vedoucího družstva Florbal Teplice, Aleše Kotase: Důležité tři body, přestřelka jako u Verdunu. Chtěl bych poděkovat hráčům za dobře odehraný zápas. Na to, že zatím máme halu v rekonstrukci a trénujeme na polyuretanovém oválu, tak jsme zápas skvěle zvládli.
60:00
59:50
Střely Liberce naštěstí lítají vedle Topšovy branky.
59:15
Liberec bez golmana
58:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Ondřej Neuman (10:8).
58:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Fiala (10:7).
58:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec, asistoval Pavel Kadlec (9:7).
57:41
Liberečtí Pantheři stahují, ještě bude peklo
57:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Pavel Hůza (8:7).
56:20
Jak se blíží konec, tak zápas získává grády, Hosté se samozřejmě nechtejí smířit s prohrou
53:43
Honza Filipec svým hatrickem navyšuje vedení domácích
53:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec, asistoval Ondřej Kus (8:6).
51:10
Liberečtí přesilovky umějí, ale nyní Teplice drží nad vodou skvělý Topš.
49:23
Vyloučen hráč David Gebhardt družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
45:57
Teplický Gerhard se uvolnil po pravé straně a po zemi prostřelil Pfeiffra.
45:56
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard bez asistence (7:6).
44:39
Gólů jak máku, začínáme vlastně znovu od nuly
44:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Filip Munzar (6:6).
41:17
Pantheři využívají přesilovku a snižují, ještě to bude boj
41:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Pavel Hůza (6:5).
40:00
40:00
na střely po druhé třetině 17:16 pro domácí
40:00
39:58
Vyloučen hráč Tomáš Soukup družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
39:33
Severa z levé strany nádherně pod víko, a Teplice snad půjdou do šatny s vedením o dva
39:32
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Pavel Kadlec (6:4).
38:50
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Ondřej Neuman (5:4).
37:56
Domácí jsou v druhé třetině lepším týmem, ale vždy se liberečákům podařilo vyrovnat, až nyní odskakují o dva góly
37:56
Kus nabil Fialovi a ten z první do pravé šibenice
37:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ondřej Kus (5:3).
37:00
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec, asistoval Martin Severa (4:3).
35:21
A hned je zase srovnáno
35:20
34:00
Posila Teplic a bomber Honza Filipec vypíchl na vlastní polovině míček, obhodil si soupeře a sám pádil na golmana Liberce, gol
33:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Filipec bez asistence (3:2).
30:30
Během výpadku hráli domácí 2x přesilovku, i docela vydařené, ale vstřelit gol se jim nepoštěstilo
30:00
Trochu problémy s wifi připojením zde v teplické sportovní hale
27:57
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
24:24
První elitní lajna Teplic jde na přesilovku
24:23
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
Tak jak byla první třetina trochu nudná, tak do třetí minuty této třetiny se s událostmi roztrhl pytel. Tři goly a neproměněné trestné střílení
23:42
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil Pavel Hůza.
23:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Lukáš Jágr (2:2).
22:16
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Jan Filipec (2:1).
20:38
2 sek. před návratem vyloučeného Stejskala, se míčku zmocnil golman Topš a dlouhým výhozem uvolnil vepředu Severu, ten ještě blafák hostujícímu golmanovi. Je srovnáno
20:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Lukáš Topš (1:1).
19:59
Domácí se do konce třetiny, přesilové hře Liberce, ubránili.
18:40
Zkrat Michala Stejskala, kdy úplně zbytečně tečoval vysokou holí nahozený míček na Topšovu branku
18:39
Vyloučen hráč Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:35
Nyní Teplice zapnuly, střely z florbalek létají na Libereckou branku
13:00
Gebhardt z teplic po křídle sám na golmana a místo střely šel do kličky a tu mu Pfeiffer nezbaštil. Takže skore se nemění
12:30
Občas se nějaká šance naskytne teplickým, jako nyní Kadlec, ale brankař hostí je zatím neomylný
10:20
Tlak Pantherů trvá a teplická defenzíva zatím odolává
07:55
Teplické útočné posily Kadlec, Filipec jsou pro beky Liberce nebezpeční a snad jediní trochu ohrozují hostujícího golmana Pfeiffra
06:15
Domácí hrozí spíše z náhodných akcí
05:25
Hosté z Liberce dokážou domácí tým zamknout na jejich půlce a motají jim hlavy
04:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Ondřej Neuman (0:1).
02:50
Zatím se oba týmy tak nějak rozkoukávají, občas nějaká dalekonosná střela z uctivé vzdálenosti, s kterou si golmani poradí
01:00
Hned v prvním kole se setkávájí velice kvalitní týmy, takže se očekává hezká podívaná
00:01
Nový ročník nám začal, domácí Florbal Teplice mají opět jen nejvyšší cíle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Libecajt a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Filip Munzar, Lukáš Jágr, Ondřej Neuman
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Pechatý, Pavel Kadlec, Martin Severa, Ondřej Kus, Jan Filipec