1:1
1:5
1:0
- : -
branky (asistence): 12:27 Lukáš Bendek (Martin Štván), 39:01 Jakub Svejkovský, 42:04 Lukáš Bendek (Martin Štván)
branky (asistence): 06:14 Daniel Macek (Tomáš Abrhám), 20:44 Patrik Soukup (Tomáš Abrhám), 22:05 Tomáš Abrhám (Lukáš Konvalina), 25:49 Lukáš Konvalina (Matouš Tesař), 31:23 Štěpán Mosler (Tomáš Abrhám), 33:38 Petr Gasparik (Štěpán Mosler)

FBC ROKYCANY - Florbal Sokolov 3:6
13. Lukáš Bendek, 40. Jakub Svejkovský, 43. Lukáš Bendek - 7. Daniel Macek, 21. Patrik Soukup, 23. Tomáš Abrhám, 26. Lukáš Konvalina, 32. Štěpán Mosler, 34. Petr Gasparik; rozhodčí: Karel Kotyza - Martin Klán; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Petr Staněk 29 - Lukáš Heczko 20; po třetinách: 1:1, 1:5, 1:0;
60:00
Střely z pohledu domácích 8:13
60:00
Komentář trenéra hostů (T. Abrhám): Sympatický výkon domácích dobře prověřil naší připravenost do sezony. Trpěli jsme hlavně na individuální hrubky a nepřesnosti, přesto jsme zápas drželi v přijatelné formě. První třetina nemastná neslaná, v druhé jsme začali přemýšlet a střílet a třetí byla spíše o tom ubránit aktivního soupeře.
60:00
komentář trenéra domácích (Boháč): Zápas nebyl špatný, šance jsme si dokázali vytvořit, jen jsme zaspali začátek druhé třetiny, která vše bohužel rozhodla. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
58:31
Timeout Florbal Sokolov
58:31
Vyloučen hráč Petr Staněk družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hra na zemi.
57:09
Rokycany zkouší hru v šesti
48:15
Vyloučen hráč Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hra rukou.
46:31
Rokycany se snaží rychlými protiútoky zvrátit stav utkání
42:04
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Štván (3:6).
40:00
40:00
Střely z pohledu domácích 8:11
40:00
39:01
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský bez asistence (2:6).
38:32
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil Štěpán Mosler.
33:38
Timeout FBC ROKYCANY
33:38
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Štěpán Mosler (1:6).
33:38
Sokolov zatím Rokycany nepustil do žádných větších akcí
31:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Tomáš Abrhám (1:5).
25:49
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Matouš Tesař (1:4).
22:05
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Lukáš Konvalina (1:3).
20:44
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Tomáš Abrhám (1:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině z pohledu domácích 7:11
20:00
12:27
12:03
Vyloučen hráč Daniel Macek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
06:14
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Daniel Macek, asistoval Tomáš Abrhám (0:1).
05:41
Vyloučen hráč Jan Korelus družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
03:34
Zatím vidíme vyrovnanou hru na obou stranách
01:18
Doufejme, že dnes uvidíme krásný florbal
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Jakub Stejskal, Tomáš Abrhám, Patrik Soukup, Petr Gasparik, Daniel Macek
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Martin Soukup, Jakub Svejkovský, Martin Štván