1:2
3:5
4:3
- : -
branky (asistence): 18:12 Dominik Suchý (Jakub Kocour), 22:50 Jan Suchý (Dominik Suchý), 26:15 Jan Suchý (Dominik Suchý), 34:54 Jan Suchý, 43:39 Jaromír Čermák (Vojtěch Jonák), 47:45 Josef Žáček (Jan Suchý), 48:08 Petr Liška (Vojtěch Jonák), 55:18 Jan Suchý (Dominik Suchý)
branky (asistence): 10:39 Jan Skalický, 11:55 Antonín Živný, 20:33 Marek Švec (Jan Skalický), 21:50 Jiří Doleček (Petr Kminiak), 29:59 Daniel Baláš (Jakub Doleček), 37:18 Jakub Doleček (Roman Kristek), 38:01 Jan Skalický (František Majvald), 45:11 Vojtěch Náhlík (Jakub Doleček), 52:58 Marek Švec (Jan Skalický), 59:56 Jan Skalický (František Majvald)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC LETOHRAD Orel Orlice 8:10
19. Dominik Suchý, 23. Jan Suchý, 27. Jan Suchý, 35. Jan Suchý, 44. Jaromír Čermák, 48. Josef Žáček, 49. Petr Liška, 56. Jan Suchý - 11. Jan Skalický, 12. Antonín Živný, 21. Marek Švec, 22. Jiří Doleček, 30. Daniel Baláš, 38. Jakub Doleček, 39. Jan Skalický, 46. Vojtěch Náhlík, 53. Marek Švec, 60. Jan Skalický; rozhodčí: Lukáš Ležák - Ondřej Pech; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 13 - Jan Moravec 17; po třetinách: 1:2, 3:5, 4:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra Hostujících: Utkání z naší strany plně chyb. Rozhodla větší efektivita v zakončení a hlad po vítězství. Soupeř předvedl bojovný a florbalovější výkon. Děkujeme za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Soupeř byl efektivnější. Zápas jsme si prohráli vlastními chybami. Děkuji soupeři za utkání.
59:56
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (8:10).
58:51
Domácí zkouší power-play.
57:41
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
57:41
Domácí si vzali oddechový čas a domlouvají taktiku na poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:32
Kuba Kocour ukázal, parádní kličku a překvapil tím celou halu.
55:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Dominik Suchý (8:9).
55:18
Já na bráchu, brácha na mě. Krásná nahrávka mladšího z bratrů Suchých a ještě hezčí zakončení Honzi Suchécho, který je dnes při chuti.
52:58
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (7:9).
52:58
Bohužel, domácí špatně rozebrali hráče hostů a inkasují další gól.
52:04
Zbrklá rozehrávka Mareše a halou se ozývá M-A-R-Y!!!
49:52
Dominik Suchý si stále nezvykl na nové mantinely a zakopává.
49:43
Vojta Jonák byl upadl v rohu po tvrdém zákroku.
49:34
Domácí brankář skvěle vychytal brejk hostí.
48:08
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
48:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Petr Liška, asistoval Vojtěch Jonák (7:8).
48:08
Kapitán domácích Péťa Liška vymotal obránce hostí a ranou pod břevno snížil na rozdíl jedné branky.
47:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Jan Suchý (6:8).
47:45
A je to tu! Tvrdá rána juniora Pepika Žáčka končí až za zády brankáře. 6:8
45:56
Trenér hostujícího týmu si stále stěžuje na výroky sudích. Ex brodský útočník Tomáš Pešek se ho snaží uklidnit.
45:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Jakub Doleček (5:8).
45:11
Bohužel, drobná chyba jinak skvělého brankáře Hlavy a hostě odskakují na rozdíl tří branek.
43:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jaromír Čermák, asistoval Vojtěch Jonák (5:7).
43:39
A je to tu! Po krásné souhře mezi Jonákem a Čermákem druhý jmenovaný vstřelil branku a stav utkání je 5:7.
41:46
Havlíčkův Brod se snaží vsítit branku a dotáhnout se na rozdíl dvou branek.
40:00
40:00
38:38
Útočící hráči hostů se neúspěšně snažili vystřelit.
38:01
37:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jakub Doleček, asistoval Roman Kristek (4:6).
34:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý bez asistence (4:5).
34:26
Vyloučen hráč Jiří Toman družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra ve výskoku.
32:15
Vyloučen hráč Vojtěch Náhlík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
29:59
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Daniel Baláš, asistoval Jakub Doleček (3:5).
26:22
Suchý vyslal prudkou střelu ,která skončila gólem.
26:15
24:04
Domácí rozehrávají a drží se v obranném pásmu.
22:50
21:55
Hosté ani po dvou rychlých gólech neztrácejí svoji útočnost .
21:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval Petr Kminiak (1:4).
20:43
Brankář Hlava okamžitě zneškodnil střelu útočících hráčů.
20:33
20:00
20:00
19:15
Brankářská posila Hlava zkušeně zneškodnil střelu útočících hráčů a zabránil tak dalšímu gólu.
18:12
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dominik Suchý, asistoval Jakub Kocour (1:2).
15:46
Tempo se rapidně zrychlilo, obě strany se snaží dát co nejdříve gól.
11:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Antonín Živný bez asistence (0:2).
11:35
Hosté rozehrávají z rohu. a postupnou rozehrávkou se dostávají na polovinu domácích.
10:39
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (0:1).
07:50
Hraje se ve vysokém tempu. Na obou stranách ovšem vidíme spoustu nepřesností.
01:10
Po úvodním vhazováním se míčku zmocnili domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Dominik Suchý, Jakub Kocour, Jan Suchý, Jakub Mareš