0:3
1:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:7
4. Petr Novotný, 57. Daniel Štěrba - 10. Tomáš Sladký, 12. Roman Oborák, 29. Ondřej Firda, 35. Jan Jastřembský, 37. Josef Rýpar, 48. Marek Bräuer, 50. Jan Jastřembský; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 309; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 16 - Lukáš Souček 4; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Česká Lípa - Vítkovice: 3 - 6.
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas byl velmi těžký, coby začátek sezóny, Vítkovice hlavně ve druhé třetině předvedly své kvality, kdy nám nedaly na hřišti vůbec žádný prostor a v této třetině rozhodly zápas. Ve třetí třetině přes veškerou naši snahu jsme soupeře ohrozili, ale neúspěšně.“
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Pavla Bruse: „Dlouhá cesta a velmi tvrdé utkání. Na start ligy perfektní prověrka. Jsem rád, že jsme se popasovali se hrou soupeře a předvedli kvalitu a sílu v útoku a tvrdou obranu. Letos budeme šílení. Těšíme se na sezónu...“
60:00
Střely celkem: Česká Lípa - Vítkovice: 6 - 23.
60:00
59:54
Vyloučen hráč Ivan Ponomarev družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
59:54
Trest za hráče č. 30 FBC 4CLEAN Česká Lípa odslouží hráč č. 9. Marek Dzierža,
59:00
Probíhá poslední minuta poslední třetiny.
58:00
Slaný vyráží do útoku, domácí mobilizují všechny síly!
57:00
Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.
56:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Jakub Jirsa (2:7).
56:44
Snažení domácích přineslo své ovoce, Štěrba protlačil balon za záda gólmana hostí!
55:16
Hosté byli potrestáni za zdržování rozehrávky, vpřed se ženou domácí.
52:26
Brankáře hostí prověřil Novotný, po něm zkoušel své štěstí i Hřebřina. Oba dva neúspěšně.
49:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Tomáš Sladký (1:7).
49:05
Od domácího Jirsy se odrazil vítovický útočník, rozhodčí nařídili volný úder, který hráči Vítkovic zúročili v další branku.
48:20
I přes nepříznivý stav zápasu se Česká Lípa nevzdává a snaží se bojovat dál.
47:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Tomáš Sladký (1:6).
44:12
Těsnou brankovou situaci zachránil Ivan Ponomarev!
41:10
Zatím však mnoho neukázali, Vítkovice zkouší tlačit.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál domácí tým a začíná ofenzívu.
40:00
40:00
Zatímco v kabinách se hráči připravují na třetí třetinu, na hrací ploše probíhá rozloučení s dlouholetým trenérem českolipské mládeže, Ladislavem Pekárkem! Děkujeme za vše!
40:00
Střely po druhé třetině: Česká Lípa - Vítkovice: 1 - 5.
40:00
39:59
Útočnou akci domácích přerušila siréna, nic dalšího už v druhé části neuvidíme.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:57
Delong vypálil další střelu, netrefil však svatyni domácích.
37:37
Dnešní utkání sleduje 309 diváků. Děkujeme!
36:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Adam Delong (1:5).
36:03
Přesilová hra se nekoná, v signalizované výhodě se po asistenci Delonga prosadil Rýpar.
35:00
Uvidíme další přesilovku hostí, faul na straně domácích.
34:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Marek Bräuer (1:4).
34:17
Další gól hostí, domácí nezvládli situaci před bránou spolehlivě zabezpečit a ke střele se dostal Jastřembský.
29:48
Závar před branou domácích vyřešil Dzierža, který dostal balonek mimo ohrožení.
28:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Marek Polášek (1:3).
27:21
Domácí hrají v plném počtu.
27:05
Hájek vypálil dělovou ránu, která však pouze prověřila kvalitu obložení českolipské sportovní haly.
26:36
Po faulu od hostujícího útočníka na ploše zůstává ležet Krajcigr, po chvíli se však v pořádku zvedá. Rána to byla pořádná.
25:54
Ani v přesilovce se Lípa nevzdává, Hřebřina zatlačil hosty až na vlastní polovinu.
25:21
Vyloučen hráč Radek Matějíček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
25:21
Vítovické přečíslení zastavil nepovoleně až Matějíček.
21:26
Rozehrávka domácích začíná od Raise, přes Pastora a Knespla se dostává na polovinu Vítkovic.
20:25
Žádný z hráčů se však nedokázal prosadit, míček skončil mimo.
20:20
Slaný na polovině zachytil vyhození hostí. Lípa se žene vpřed.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Česká Lípa - Vítkovice: 2 - 12.
20:00
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:58
Krajcigr se přes Slaného a Hřebřinu dostal k balonku, svůj um nám ale bohužel nepředvedl.
18:01
Od poloviny hřiště rozehrávají domácí.
16:09
Jakub Jirsa skvěle zablokoval střelu Rýpara.
14:38
Burian se Slaným se snaží dostat míč z vlastní poloviny, nakonec se to druhému jmenovanému povedlo.
12:48
Štěpán Slaný předvedl výkop, za který by se nemusel stydět ani trenér místního karatistického klubu. Rozehrávají hosté.
11:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marek Polášek (1:2).
11:38
Oborák po nahrávce Poláška se střelou neváhal a vyslal do sítě domácích další projektil.
10:57
Omlouváme se za krátký výpadek, hostující hráč přistál na stolku zapisovatelů.
09:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Josef Rýpar (1:1).
09:29
Máme vyrovnáno, faul Knespla potrestal svou střelou Sladký.
08:05
Vyloučen hráč Jakub Knespl družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
06:31
Slaný zneškodnil pokus o zahájení akce Rýpara.
03:58
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Alois Burian (1:0).
03:58
Vidíme prví gól DOMÁCÍCH! První střela v sezóně, která skončila za zády gólmana Součka patřila Petru Novotnému, asistoval Alois Burian.
03:10
Útočný průnik Poláška zmařil domácí gólman Ponomarev.
02:15
Hráči Vítkovic se snažili zabránit průniku Kněžoura, ten však přes obránce v pohodě prošel, nedokázal se ale prosadit.
00:16
Vítovice se ženou vpřed, útočně se projevili po krátké kombinaci na vlastní polovině. Lípa se nenechala zahanbit a vyrazila vpřed rovněž. Oba týmy neúspěšné.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Lukáš Řezanina, Rostislav Gattnar, Lukáš Hájek, Adam Delong, Josef Rýpar
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Alois Burian, Daniel Štěrba, Radek Krajcigr, Jan Hřebřina
00:00
Vážení sledující, vítejte u přímého přenosu prvního kola Tipsport Superligy florbalu. Domácí se dnes premiérově představí v upravené edici dresů, která vychází ze starší verze. První utkání bývají často plná nejistoty z obou stran, ale domácí se jistě budou snažit předvést hned ze startu to nejlepší, co umí. Totéž lze očekávat i na druhé straně hřiště, takže uvidíme vyrovnaný souboj.