4:1
- : -
FBC Lipník

FBS Olomouc A - FBC Lipník 14:2
2. Tomáš Šmída, 3. Tomáš Jelínek, 8. Matyáš Kvapil, 9. Jonáš Náplava, 10. Vojtěch Waic, 11. Antonín Mikulík, 13. Tomáš Jelínek, 14. Jonáš Náplava, 20. Jonáš Náplava, 22. Tomáš Jelínek, 31. František Kužel, 33. Tomáš Jelínek, 34. Matyáš Kvapil, 35. Jonáš Náplava - 18. Lukáš Oblouk, 36. Filip Tomek; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Navrátil ?, Jan Blecha ? - Šimon Nykl ?; po třetinách: 6:0, 4:1, 4:1;
36:00
35:15
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Filip Tomek bez asistence (14:2).
34:07
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jonáš Náplava, asistoval Martin Ambrož (14:1).
33:02
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Matyáš Kvapil, asistoval Tomáš Jelínek (13:1).
32:23
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Matyáš Kvapil (12:1).
30:29
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil František Kužel, asistoval Jonáš Náplava (11:1).
27:43
Vyloučen hráč Matěj Romanovský družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:56
21:09
Vyloučen hráč František Kužel družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:56
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jonáš Náplava, asistoval Antonín Mikulík (9:1).
17:28
Branku družstva FBC Lipník vstřelil Lukáš Oblouk, asistoval Nicolas Tamborský (8:1).
17:28
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Blecha družstva FBS Olomouc A
15:26
Vyloučen hráč Tomáš Šmída družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za blokování hokejky.
13:05
12:25
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval František Kužel (7:0).
12:00
12:00
10:43
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Matyáš Kvapil (6:0).
09:55
Vyloučen hráč Martin Procházka družstva FBC Lipník na 2 minuty za špatné střídání.
09:55
Vyloučen hráč Matěj Romanovský družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za špatné střídání.
09:11
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Vojtěch Waic, asistoval Tomáš Štrbák (5:0).
08:59
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jonáš Náplava, asistoval Vojtěch Waic (4:0).
07:22
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Matyáš Kvapil, asistoval František Kužel (3:0).
02:34
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Tomáš Šmída (2:0).
01:18
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Šmída, asistoval Antonín Mikulík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lipník:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc A: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Tomáš Štrbák, Vojtěch Waic, Matyáš Kvapil, Tomáš Jelínek, František Kužel