2:1
4:1
3:0
- : -
branky (asistence): 03:49 Patrik Horčička (Petr Hašek), 15:01 Petr Hašek (Jan Škola), 31:15 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 33:23 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 35:10 Jakub Kopecký, 37:47 Jan Hrobský (Petr Hofman), 43:11 Jakub Kopecký (Pavel Kotrč), 49:05 Dominik Haž (Michal Nožička), 51:24 Tomáš Veinfurter (Tomáš Hejzlar)
branky (asistence): 18:04 Karel Svatoš (Radim Fořt), 39:16 Jakub Noha (Radim Fořt)

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Traverza Mukařov 9:2
4. Patrik Horčička, 16. Petr Hašek, 32. Jakub Kopecký, 34. Petr Hofman, 36. Jakub Kopecký, 38. Jan Hrobský, 44. Jakub Kopecký, 50. Dominik Haž, 52. Tomáš Veinfurter - 19. Karel Svatoš, 40. Jakub Noha; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 16 - Josef Bína 13; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:0;
60:00
59:59
Střely ve druhé třetině domácí 6 - hosté 4
59:59
Komentář trenéra hostí Marka Chlumského: Děkujeme soupeři za lekci, jak se připravit do sezóny. Jaroměř hrála velice efektivně a díky tomu zaslouženě vyhrála.
59:59
Komentář trenéra domácích T.Křoviny: Dnes jsme podali velice pozitivní výkon. Hráči plnili, co měli a efektivita nás dovedla k vítězství. děkujeme soupeři a našim vynikajícím fanouškům.
59:58
Šanci na poslední zápis do statistik utkání měl Emlar, ale svoji míchačku odflákl a tak dnešní utkání končí stavem 9:2.
58:30
Na hřišti už dnes z domácí lavičky byli všichni, až na druhého brankáře Alexije. Jeden z náhradníků, Jiří Hofman, se teď dostal do samostatného útoku, ale díru do světa neudělal a na Bínu nevyzrál. Po chvilce měl šanci ještě na střelecký reparát, ale jeho střela už byla zablokována.
58:00
Poslední dvě minutky, odvažuji se tvrdit, do konce dnešního utkání.
57:05
Nahození Kopeckého na duo P.Hofman - Emlar k brance nevedlo. Ani jeden z nich míček netrefil.
53:30
Domácí drží Mukařovské v obležení, ale čas od času jim míček uteče dozadu. Hráči ze středočeské obce, kde dost možná nikdo z nich nikdy nebyl, se hned ženou do protiútoku.
52:39
Vyloučen hráč Dominik Hron družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
52:00
Další z hrubek v domácí obraně a před brankou se ocitl tváří v tvář Veinfurterovi Hron. Domácí brankář vyhrává na body.
51:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Veinfurter, asistoval Tomáš Hejzlar (9:2).
51:24
Na hřišti se objevuje na pozici beka Petr Jiřička. Míčku se asi vůbec nedotkl, ale svým spoluhráčům přinesl štěstí.
51:00
Devět minut do konce a je to o šest. Nic není rozhodnuto a hosté neskládají zbraně.
49:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Haž, asistoval Michal Nožička (8:2).
49:05
Na branku se řítil po levém křídle Nožička. Bína ho vychytal a odrazil míček na pravý mantinel. Nožičkův let po neúspěšné akci upoutal všechny hráče hostí, čehož využil Dominik Haž, který osamocený míček posílá s jistotou do prázdné branky.
47:55
Po nepovedené střele hostí vyslal domácí útočník Haž do brejku Hejzlara, ale ten na Bínu nevyzrál.
46:55
Jedovka Kotrče trefila hostujícího bránícího hráče Hrona. Je to ale chlapík a ani necekl.
46:34
Standardka hostí na třetině hřiště ohrožením branky domácích nebyla. Střela byla zablokována.
46:00
nehození hostí teď trefilo Kubinu do ruky, při pokusu o rozehrávku byl následně faulován a domácí budou rozehrávat.
44:20
Hostující Pudich střílí z otočky, ale střela neměla dostatečnou razanci a domácí brankář míček uklízí do svých dlaní.
43:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Pavel Kotrč (7:2).
43:11
Domácí vysunuli napadání a dělají domácím problémy s rozehrávkou. Tím se ale otevírají vrátka dozadu, čehož využívá Kopecký.
41:25
Nahození Kotrče se pokusil tečnout T.Veinfurter, ale netrefuje.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině domácí 8 - hosté 6
39:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Radim Fořt (6:2).
39:16
Domácí se teď v obraně nedohodli a hosté dávají "šatňáka". Přesilovka domácích ale ještě pokračuje.
38:36
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
37:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Petr Hofman (6:1).
37:22
37:22
Vyloučen hráč Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
37:22
Dalo se to vytušit a už je to tady. Hron v trestné akci byl, hráč domácích identifikován nebyl a proto se do analů utkání zapisuje ze střídačky Jirka Hofman.
36:55
Sekera sem, sekera tam, ale píšťalka rozhodčích mlčí. Nepřekvapivě pak planou emoce na všech frontách.
35:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký z trestného střílení (5:1).
35:10
Kopecký teď využil novinky v pravidlech a vymíchal sem-tam-dopředu-zpátky Bínu. Ten se po míčku natahoval, ale zasáhl pozdě.
34:16
V hale je teď poměrně hlasito. Další nesportovní chování hostujícího Svatoše, rozhodčí nepískají.
33:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (4:1).
33:23
Kopecký posílá P.Hofmana do samostatného úniku a ten nedává Bínovi šanci.
31:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (3:1).
31:15
Osvědčená spolupráce jaroměřského dua a je to o dvě...
30:21
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
30:21
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
30:21
Hráč hostí Jakub Noha dnes snídal syrové maso, ostatně je to jeho tradice před zápasy s Jaroměří, rozhodčí si však něchtějí komplikovat zápas a vylučují zároveň i domácího kapitána.
29:48
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:10
Rozhodčí teď přehlédli situaci, kdy hostující hráč zahodil florbalku P.Hofmanovi
28:07
K Emlarovi se odrazil míček z rozehrávky hostí, ale z otočky přestřeluje.
27:47
Hostující Noha se teď protáhl po levém mantinelu až k zakončení, ale jeho slabá střela končí u Veinfurtera. Vzápětí se píská nedovolená vzdálenost a rozehrávat budou domácí.
26:57
Další díra v jaroměřské obraně. Křížná přihrávka na Kaláta, ale ten sám před prázdnou brankou netrefuje míček.
26:20
Kubina získal míček, rychle ho předal na šířku hřiště spoluhráči, dobrý blok hostí střele zabránil.
25:22
Další střela Mukařova, konkrétně Heřmanského, ale ani ta Veinfurterovu branku neohrozila...
24:20
Po kombinaci hostující obranné dvojice se o střelu pokusil kapitán Drahorád, ale byl to opravdu spíš pokus, než střela. Skákající míček ohrožení domácí branky neznamenal.
23:16
Do brankové příležitostí se dostávala P.Hofman, ale dle soudu rozhodčích, si při získávání míčku počínal nedovoleně.
21:22
První vážnější akcí druhé třetiny je standardka hostí od levého mantinelu. Pozorná obrana Jaroměře vyráží za branku-
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině domácí 8 - hosté 8
19:22
Branka polila hosty živou vodou a jsou nyní aktivnější něž domácí.
18:04
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Radim Fořt (2:1).
18:04
Po nenápadné akci hostí trefuje Svatoš od levého mantinelu nad Veinfurterovo rameno.
17:41
Další protiútok mukařovských 2 na 1 končí naštěstí pro domácí za brankou.
17:23
Odvážný protiútok třetí jaroměřské lajny končí faulem hostí v rohu.
16:00
Skrumáž před brankou hostí teď vyřešil tím, že dokopal míček k vlastnímu brankáři. Dle sudích se ale o malou domů nejednalo.
15:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (2:0).
15:01
Škola nachází zpoza branky Haška, který z první prostřeluje Bínu.
12:35
Po velké chybě domácích, kdy obrana odešla střídat v nevhodnou dobu, šli hosté 2 téměř na nikoho. Veinfurter úspěšný.
12:16
Hofmanova střelu bekendem nachází Bína ve svých rukou.
11:39
Další pokus jaroměřských, opět mimo.
10:40
Hra je teď neuspořádaná a skákající míček a šermířské souboje jsou k vidění každou chvilku.
09:49
Jaroměřští si uvědomili, že dnes to bez důrazu nepůjde a také soupeři ukazují, že dnes nebude nic zadarmo.
08:22
V katovi jaroměřských z loňské sezóny Majerovi se už opět probouzí jeho zákeřné choutky. Při odchodu na střídačku se mimo dohled rozhodčích pokusil podrazit protihráče.
07:07
Po trestném úderu od pravého mantinelu trefuje P.Hofman tyčku.
04:40
Máme teprve první pětiminutovku, ale hosté už začínají přitvrzovat. A evidentně vědí, kdo jsou pro ně největší hrozby...
03:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Patrik Horčička, asistoval Petr Hašek (1:0).
03:49
Během odloženého trestu po faulu na Nožičku se míček dostal do rohu, odkud ho Hašek poslal zpětnou nahrávkou na střed, odkud trefuje Horčička. 1:0
02:50
Míček putoval po ose Emlar-Kopecký, ale hostující obrana opět ve střehu a kryje i tuto střelu.
02:15
A poprvé zahrozili i domácí. Střela jaroměřských však svůj cíl nenašla.
01:02
První pokus o střelu na branku patřil hostím. Tečovaná střela končí za brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Dominik Hron, Jakub Majer, Karel Štipka, Petr Heřmanský, Jakub Noha
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Škola, Petr Hašek, Patrik Horčička, Pavel Kotrč, Michal Nožička