1:1
3:3
5:2
- : -
branky (asistence): 06:00 Vojtěch Vlasák (Patrik Bartoš), 21:09 David Petržela (Vojtěch Kaluža), 24:59 Marek Macek (Jiří Kohoutek), 30:24 Vojtěch Vlasák (Marek Weinelt), 41:11 Vojtěch Kaluža, 49:05 David Petržela (Filip Novák), 52:01 Vojtěch Vlasák (Michal Smola), 58:28 Michal Smola (Patrik Bartoš), 59:23 Dominik Czeszewski
branky (asistence): 15:54 Milan Všetečka (Lukáš Molhanec), 24:52 Tomáš Sochor (Vojtěch Řádek), 28:44 Vojtěch Pfaur (Vojtěch Řádek), 33:09 Vojtěch Řádek (Mikuláš Plášek), 49:26 Milan Všetečka, 53:05 Lukáš Molhanec (David Burda)

Sokol Pardubice - Kanonýři Kladno 9:6
7. Vojtěch Vlasák, 22. David Petržela, 25. Marek Macek, 31. Vojtěch Vlasák, 42. Vojtěch Kaluža, 50. David Petržela, 53. Vojtěch Vlasák, 59. Michal Smola, 60. Dominik Czeszewski - 16. Milan Všetečka, 25. Tomáš Sochor, 29. Vojtěch Pfaur, 34. Vojtěch Řádek, 50. Milan Všetečka, 54. Lukáš Molhanec; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Martin Zahálka 28 - Radek Veselý 21; po třetinách: 1:1, 3:3, 5:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Pardubice 9, Kladno 14
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Buka: Utkání se nehrálo ve vysokém tempu, což nám v 10 lidech naprosto vyhovovalo. Plnili jsme všechny předzápasové cíle, ale soupeř byl efektivnější v zakončení.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Zápas šílenej, ale máme tři body a to se počítá. Díky všem divákům a zítra se pokusíme prodloužit vítěznou šňůru zápasů na čtyři.
60:00
59:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (9:6).
59:23
Do prázdné branky. Pardubice zvyšují skóre.
58:33
Kladno v šesti, tentokrát ale správně, bez gólmana.
58:28
Timeout Kanonýři Kladno
58:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Patrik Bartoš (8:6).
57:43
Střelu Vojtěch Nováka zblokoval Vojtěch Kaluža.
56:20
Zahálka právě vykryl Pfaurovu střelu.
55:00
Burda také strefil boční síť.
54:00
Plášek strefil boční síťku domácí branky.
53:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Molhanec, asistoval David Burda (7:6).
53:05
Po minutě odpověď má.
52:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Michal Smola (7:5).
52:01
Pardubice odskakují o 2 góly Kladnu. Uvidíme, zda nebude mít Kladno zase rychlou odpověď.
51:45
Balvínova střela mířila vysoko nad.
49:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka bez asistence (6:5).
49:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Filip Novák (6:4).
48:33
Pfaurova střela se odrazila od Zahálkovi hrudi a míček zamířil mimo ohrožení branky.
46:00
Balvínovu střelu Zahálka chytil díky pěknému zákroku.
44:56
Tým hostí v plném počtu.
44:20
Domácí tým je v plném počtu.
42:53
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
42:15
Vyloučen hráč Patrik Bartoš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vražení zády.
41:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža z trestného střílení (5:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Pardubice 13, Kladno 11
40:00
37:55
Ostříhaný Vlasák branku hostí přestřelil.
35:35
Dnešnímu utkání přihlíží krásných 65 diváků.
34:40
Pfaurovu střelu Zahálka vyráží.
34:01
Vyloučen hráč Jiří Kohoutek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
34:01
Přehlídka vyloučení pokračuje.
33:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Mikuláš Plášek (4:4).
31:29
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
31:29
Neuvěřitelné. Kladno dnes podruhé vyloučené za špatné střídání.
31:29
Kladno i přes oslabení vstřelilo gól.
30:50
Na Zahálku právě Kladno třikrát doráželo, pak už míček chytil pod kontrolu.
30:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Marek Weinelt (4:3).
29:45
Hosté rozehrávali standartku přímo před brankou domácích, ale ta se jim nezdařila tak, jak by chtěli.
28:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Vojtěch Řádek (3:3).
28:31
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:50
Pfaur vyslal pecku do branky domácích, tu schytal Macek.
27:00
Veselý pěkným chvatným zákrokem vyrazil ve výskoku míček mimo ohrožení branky.
24:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Jiří Kohoutek (3:2).
24:59
Pardubice však mají rychlou odpověď a berou si zpět své vedení.
24:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Vojtěch Řádek (2:2).
24:52
Chvíli před koncem své přesilovky hosté vyrovnávají.
23:09
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Vojtěch Kaluža (2:1).
21:09
Ďábelská dvojice (66+6) vrací Pardubice zpět do vedení.
20:51
20:51
I přesto, že Kladno nemá na dnešní soupisce moc hráčů, na hřišti se jich objevilo rovnou šest.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhráli kladenští kanonýři.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Pardubice 7, Kladno 9
20:00
17:58
Vyloučen hráč Filip Novák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:58
Výstavní "strom" nebo "bodycheck" právě předvedl Novák.
15:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Lukáš Molhanec (1:1).
14:45
Číhař poslal míček mezi nohama protihráče Czeszewskému před branku, ale ten ho nedokázal trefit.
14:17
Burda už nedočkavě vyčkává u hřiště na konec svého vyloučení, až ho z toho málem trefil míček.
13:14
Hrači Pardubic pomalu vymýšlí, jak naložit s přesilovkou. Trenér Randa na ně tak oprávněně křičí, ať zrychlí.
12:28
Vyloučen hráč David Burda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
10:54
Novákova střela letěla mimo ohrožení branky.
07:24
Burdovu střelu Zahálka vyrazil za mantinely.
06:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Patrik Bartoš (1:0).
06:00
Přece jen po nezdařených střelách nakonec Pardubice otevírají skóre utkání.
05:46
Pardubice teď několikrát vystřelily, ale všechny střeĺy mířily mimo.
04:40
Kalužova prudká střela přes protihráče neprošla k brance.
04:00
Střelu Vojtěcha Nováka zblokoval Bartoš.
03:20
Petržela poslal přesnou přihrávku Vernerovi, ale ten promáchl.
02:49
Pardubice bojovaly o zakončení, ale nakonec míček skončil za mantinely a na rozehrávce je Kladno.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým Kladna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Vojtěch Balvín, Vojtěch Novák, Vojtěch Pfaur, Mikuláš Plášek, Vojtěch Řádek
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Lukáš Kučera, David Petržela, Filip Novák, Rostislav Verner