1:1
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 19:51 Jiří Žák (Štěpán Švec), 23:43 Michal Háp, 46:35 Josef Karlík (Michal Háp), 55:15 Marek Lamplot (Martin Štarman)
branky (asistence): 11:07 Milan Koubek (Adam Kobr), 59:59 Martin Kadavý (Adam Kobr)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto  4:2
20. Jiří Žák, 24. Michal Háp, 47. Josef Karlík, 56. Marek Lamplot - 12. Milan Koubek, 60. Martin Kadavý; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Michal Měsíček; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 206; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 36 - Václav Musel 39; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1;
60:00
59:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Adam Kobr (4:2).
58:45
Tým Vysokého Mýta hraje v šesti.
58:22
Vyloučen hráč Vilém Nonn družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
58:00
Právě probíhají poslední dvě minuty tohoto utkání.
55:15
Timeout FTC Vysoké Mýto
55:15
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Martin Štarman (4:1).
53:37
Vyloučen hráč Jan Kulhavý družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za špatné vybavení.
53:37
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
53:37
Vyloučen hráč Ondřej Kadrmas družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné vybavení.
50:10
Vilém Nonn nyní udělal velkou chybu před vlastní brankou kterou využil Milan Koubek, ale skvělí Tomáš Doubek to zachránil a vychytal Milana Koubka.
48:08
Protiútok Mýta dobře vyčetl ze hry Marek Lamplot který dokázal přihrávku získat pro sebe, ale jeho následná střela šla mimo.
46:35
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Josef Karlík, asistoval Michal Háp (3:1).
44:50
Štěpán Švec teď prověřil brankáře Mýta tvrdou střelou kterou následně dorazil, ale brankář byl pozorný a chytil obě.
42:15
Jiří Boštík vyslal ze své hokejky jedovatou střelu, ale brankář Václav Musil střelu vyrazil maskou.
41:05
Josef Karlík zneškodnil nepokoje před svou brankou.
38:30
Hostujícímu týmu se podařilo vyhodit míček ze své poloviny a vystřídat čtyřku.
38:00
Vyloučen hráč Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:30
Domácí mají rozehrávku v rohu na polovině soupeře.
36:20
Vilém Nonn zneškodnil střelu od útočníka z Vysokého Mýta.
35:45
Hraje se polovině domácího týmu
34:30
Jiří Žák měl dobrou střelu od střídačky která mu sjela z hole a brankář neměl moc práce ji chytit.
33:30
Tým Vysokého Mýta napadá domácí obránce a brání jim v rozehrávce.
32:30
Rozlivka Ladislav měl krásnou střelu z poloviny hřiště kterou však dokázali domácí zablokovat.
29:30
Vilda Nonn obránce Litomyšlského týmu vyslal skákavou střelu od půlky hřiště, ale brankář Mýta Václav Musil neměl žádný problém střelu zneškodnit.
28:40
Domácí mužstvo se dostává na polovinu soupeře a vytváří si tlak.
26:50
Domácí mužstvo mělo rozehrávku před brankářem Mýta, která skončila neúspěchem.
25:20
Nyní se dostali Dan Ondráček s Tomášem Boštíkem do protiútoku který, ale dokázala hostující obrana vyřešit a zabránila dalšímu gólu domácího mužstva.
23:43
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp bez asistence (2:1).
21:10
Team Mýta z tlaku vytěžil jen střelu mimo branku.
20:15
Hned po úvodní buly se míčku ujímá team Vysokého Mýta.
20:00
20:00
19:51
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Štěpán Švec (1:1).
19:15
Hráči Vysokého Mýta dostávají míček daleko od své branky do bezpečí.
18:00
Tomáš Doubek vytahuje krásný zákrok.
15:50
Tomáš Boštík vytahuje míček z vlastního obraného pásma pryč do bezpečí od branky poté nahrál Petrovi Kuchtovi který střílel od půlky hřiště, ale hostující brankář Václav Musel byl neomylný a jeho pokus vychytal.
14:20
Hráč Vysokého Mýta s číslem 6 Adam Kobr měl nyní velkou šanci, ale nepodařilo se mu přehodit domácího brankáře Tomáše Doubka.
11:30
Nyní byl Tomáš Boštík hráč domácích sám před brankou soupeře, ale střelou z první a ze vzduchu zamířil mimo bránu.
11:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (0:1).
09:40
Knypl Libor měl krásnou střelu, ale domácí brankář Tomáš Doubek zakročil a střelu vychytal.
08:08
Mýto je v plném počtu.
07:20
Po dlouhém tlaku domácích může čtyřka z Mýta konečně vystřídat.
06:10
Domácí mají tlak před brankou soupeře.
06:08
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:48
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:00
Teď měl krásnou střelu obránce domácích Josef Karlík. Kterou ale zablokoval obránce hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Vojtěch Pavlák, Milan Koubek, Adam Kobr