2:0
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 4:1
6. Eva Preisslerová, 28. Petra Beránková, 39. Martina Řepková, 50. Nela Jiráková - 43. Kristýna Lochmannová; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Jana Christianová 13 - Kristýna Horňáková 25; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1;
60:00
V poslední třetině je stav střel na branku 11:6.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů Štěpána Webera: Dneska jsme hráli spíš jako nováček, hrali jsme málo odvážně a chyběl nám pohyb, od druhé třetiny přišlo zlepšení, ale i branky do naší sítě. Soupeř vyhrál zaslouženě a ukázal nám realitu. Díky za zápas.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: Zápas absolutně bez tempa z obou stran. Je to ale naše chyba, pokud se soupeř postaví k utkání takto, musíme si tempo udělat sami. Pozitivní jsou pouze 3 body, nic víc se hodnotit nedá.
60:00
52:30
Střela Pekárkové nepřekonala skvěle chytající Horňákovou.
50:35
Christianová máchla rukou a nedala útočnici žádnou šanci.
50:05
Suchá promáchla a míček tak odskakuje k mantinelu.
49:08
Řepková na Jirákovou a síť už se vlní! Domácí si ubezpečují vedení.
49:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Martina Řepková (4:1).
48:55
Tožičková si šikovně nabíhala, ale nahrávka na ní nedošla.
48:15
Mantinel ukázkově zavřela Florianová a domácí hráčky tak neprošly.
45:50
Cross na Jirákovou byl pěkný, ale její střela se mezi tyče nevešla.
43:45
Útok přehodnotila Miklíková a vrací se se svou lajnou na střídačku.
42:49
Hostům se konečně zadařilo a Lochmannová snižuje náskok na 3:1.
42:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Dominika Steinbachová (3:1).
41:00
Blok Šusterové zabránil katastrofě.
40:00
40:00
Chodov střílel 11krát a Panterky 5krát.
40:00
Zápas vrcholí. Budíž zahájena třetí třetina.
40:00
39:59
Bzučák nám tu za hlavou bzučí a ohlašuje konec druhé třetiny. Chodov už vede 3:0.
38:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (3:0).
38:03
Nechat Řepkovou běžet samotnou po mantinelu se nevyplácí a o tom se teď přesvědčily hostující hráčky. Střela tahem neměla chybu a Chodov už vede o 3 branky.
37:00
Na zápas si našlo cestu 91 sledujících.
36:25
Syslová narušila přihrávku soupeřek ale do útoku se neprotlačila přes Frantíkovou. To už však jdou hosté do plných.
34:25
Tohle už bylo na rozhodčího dost a jeho ruka jde nahoru. Dvě minutky si odpočine Slaná.
34:24
Vyloučen hráč Anežka Slaná družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
34:00
Sekaná Tožičková si rozehraje z rohu soupeřek.
32:35
Kučerová pálí slepými. Tohle bránu nenajde.
31:00
Jelínková ze středu hledala Tůmovou ale neúspěšně.
30:20
Vrbová přímo do rukou Horńákové. Stav se nemění.
27:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Eva Preisslerová (2:0).
27:36
Úderné duo Beránková-Preisslerová udeřilo znovu akorát si holky role prohodily. Po gólu Beránkové je stav 2:0.
25:20
Branku minula Suchá a založila tak nechtěně útok soupeřek. Ty se však šance nechopily
23:25
Frantíková vůbec nestřílela špatně. Horňáková však v bráně předvedla SKVělý save.
20:20
Rychlý brake Lochmannové hasí v obraně Plášková.
20:00
20:00
V první třetině bylo k vidění 10 střel. Chodovačky střílely 7x a jejich sokyně třikrát.
20:00
Strany byly vyměněny,hráčky už netrpělivě přešlapují a tak je vše připraveno k druhé třetině.
20:00
19:59
První třetina je minulostí a za deset minutek začne druhá tak nikam neodcházejte.
18:15
Za nos se po hitu drží Nováková. O faul se však nejednalo a hra pokračuje.
17:25
Ani clona Jůzové nepomohla míčku do brány při střele Jirákové..
16:35
Střelu Tožičkové vyráží gólmanka.
12:20
Občas se objeví i šance Panthers. Zatím se však míček za záda Christiánové nezakutálel.
10:55
Zajímavá situace před brankou Panthers. Tentokrát Preisslerová neúspěšná.
09:15
A je to tu! Otevírací gól této sezóny vstřelila Preisslerová, když si před brankou počíhala na míček od Beránkové. Chodov jde do vedení.
05:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Petra Beránková (1:0).
02:05
Chodovačky se drží útočení a točí svého soupeře. Ke střele na brankářku se propracovala Svačinová, ale zatím to neklaplo.
01:40
Začátek poněkud pozvolný. K šancím jsme ještě nepřičuchli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Lucie Florianová, Petra Šusterová, Kristýna Lochmannová, Dominika Steinbachová, Tereza Syslová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Johana Vrbová, Gabriela Tožičková, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Daniela Frantíková
00:00
Přeji dobrý večer z haly na Jižním městě. Rok se s rokem zase sešel a máme tu další sezónu s florbalem. Dnes v 1.kole Extraligy žen se utká domácí pražský Chodov s hostujícími Pantherkami rovněž z Prahy. Urve první výhru favorizovaný domácí tým a nebo překvapí hosté? To se dovíme za moment!