2:3
1:4
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:8
25. Ondřej Kahoun, 27. Dalimil Krčma, 36. Josef Štourač - 9. Jakub Seibert, 19. Jan Toman, 19. Martin Gattnar, 21. Matyáš Gryz, 33. Vojtěch Adamek, 38. Adam Zubek, 40. Jakub Češek, 44. Adam Zubek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Mráček ? - Matyáš Dušan Bazala ?; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:4;
45:00
43:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Jakub Češek (3:8).
39:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Adam Palčinský (3:7).
38:54
Vyloučen hráč Ondřej Malý družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
37:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Jakub Galia (3:6).
35:36
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Jan Hrtús (3:5).
32:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Adamek, asistoval Jakub Seibert (2:5).
30:00
30:00
26:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma bez asistence (2:4).
24:14
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Kahoun bez asistence (1:4).
20:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Gryz, asistoval Martin Gattnar (0:4).
19:13
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
18:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (0:3).
18:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Vojtěch Adamek (0:2).
15:58
Vyloučen hráč Petr Pšenčík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
14:22
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
10:18
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
08:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jan Toman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tomáš Mráček; hráči v poli: Vít Ides, Ondřej Kahoun, Dalimil Krčma, Ondřej Malý, Pavel Chmelář