2:2
0:0
0:0
- : -
branky (asistence): 02:30 Martin Junek (Šimon Tesař), 11:53 Jan Horák (Petr John)
branky (asistence): 09:41 Daniel Bořetický (Jakub Kofroň), 11:30 Petr Kučera (Daniel Bořetický)

FbK Orlicko-Třebovsko - FBK Piráti Sokol Chrudim 2:2
3. Martin Junek, 12. Jan Horák - 10. Daniel Bořetický, 12. Petr Kučera; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 3:3 + Tomáš Hájek 5 + Petr Kučera 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Aubus 16 - Martin Zitko 16; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:0;
45:00
43:24
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
42:06
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 5 minut za vysoká hokejka.
38:15
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
38:15
Vyloučen hráč Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
36:27
Vyloučen hráč David Petráž družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
34:58
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 5 minut za hrubost.
32:04
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině - 4:7
30:00
19:42
Vyloučen hráč Martin Junek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
16:25
Vyloučen hráč Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
Střely v 1. třetině - 16:3
15:00
11:53
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Petr John (2:2).
11:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Bořetický (1:2).
09:41
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jakub Kofroň (1:1).
03:56
Vyloučen hráč David Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Martin Junek, asistoval Šimon Tesař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Martin Zitko; hráči v poli: Daniel Bořetický, Pavel Holan, Petr Jonáš, Jakub Kofroň, Petr Kučera