1:1
1:0
1:0
- : -
branky (asistence): 12:48 Filip Juřica (Lukáš Rada), 18:40 Jakub Mrózek (Ondřej Žvak), 30:43 Filip Juřica (Jakub Mrózek)
branky (asistence): 04:12 Jan Horák (Filip Dadok)

TJ Slovan Havířov B - TJ Stará Ves n/O Vosy 3:1
13. Filip Juřica, 19. Jakub Mrózek, 31. Filip Juřica - 5. Jan Horák; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robin Hykl ? - Tomáš David ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:0;
39:00
30:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Filip Juřica, asistoval Jakub Mrózek (3:1).
26:00
26:00
25:51
Vyloučen hráč Martin Prokeš družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hrubost.
24:13
Vyloučen hráč Vojtěch Hranický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Jakub Mrózek, asistoval Ondřej Žvak (2:1).
13:00
13:00
12:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov B vstřelil Filip Juřica, asistoval Lukáš Rada (1:1).
04:12
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Dadok (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Tomáš David; hráči v poli: Martin Prokeš, Jiří Ševčík, Petr Rogowski, Michal Prouza, Tomáš Kratochvíl