1:2
6:3
- : -

SK Domaslavice - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 7:5
27. Martin Návrat, 31. Radim Waliczko, 39. Adam Langer, 43. Adam Langer, 43. Martin Zemánek, 44. Robert Kovařík, 45. Adam Langer - 28. David Krychtálek, 29. Jiří Drčka, 37. David Krychtálek, 42. Jiří Drčka, 45. Dominik Hruban; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:2 + Jan Drčka OS; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Jan Drčka ?, Tomáš Zapletal ?, Jan Drčka ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 6:3;
45:00
44:40
Timeout TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
44:40
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Martin Zemánek (7:5).
44:24
Vyloučen hráč Radim Waliczko družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost.
44:12
Kostelec se snaží s výsledkem ještě něco udělat a snižují
44:11
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Dominik Hruban, asistoval Jiří Drčka (6:5).
43:05
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Robert Kovařík, asistoval Adam Langer (6:4).
43:04
Domaslavice bleskem otáčí skóre zápasu kdy Kostelec ani neví co se děje
42:49
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Zemánek, asistoval Robert Kovařík (5:4).
42:42
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Lukáš Křivánek (4:4).
42:42
po nahození Křivánka od vlastní brány obíhá branku Langer a zakončuje úspěšně
41:17
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka bez asistence (3:4).
41:17
trestný úder bleskurychle rozhrává Kostelec a překvapuje golmana Szczyku a dává branku
39:34
Domaslavice jim to však znepříjemňují s rychlými výpady a snaží se vsítit opět vedoucí branku
39:10
Kostelec po obdržené brance se snaží tvořit hru
38:58
38:58
a máme tady protiútok Domaslavic, který proměňuje střelec Langer a srovnává stav
38:46
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
38:30
po obdržené brance se Domaslavice opět pouštějí do tlaku, vše však likviduje obrana Kostelce a z protiútoků hrozí
36:49
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Jan Sedláček (2:3).
33:14
domácí ve svém tlaku dělají chyby čímž soupeř těží protiútoky, naštěstí golman drží
31:40
Domaslavice se snaží svým tlakem strhnout vedení v zápasu na svou stranu
30:18
v úvodu třetí části Radim Waliczko z poměrné vzdáleností srovnává svou přízemní střelou, stav 2:2
30:17
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Radim Waliczko bez asistence (2:2).
30:00
30:00
28:59
nervózní hra ze strany obou týmů nese ovoce Kostelci a ujímají se vedení 2:1
28:54
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka, asistoval Jan Sedláček (1:2).
27:19
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Jan Ježek (1:1).
27:04
Vyloučen hráč Lukáš Skulina družstva SK Domaslavice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:46
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Martin Návrat bez asistence (1:0).
26:46
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Zapletal družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
26:46
Vyloučen hráč Jan Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za nesportovní chování.
26:46
Vyloučen hráč Jan Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK - osobní trest.
26:46
vidíme první gól v síti Kostelce, autor branky Martin Návrat otevírá skóre zápasu a SK Domaslavice se ujímají vedení v zápase
26:46
po úvodním gólu se strhla mela
26:30
SK Domaslavice tlačí, vše hoří na Kostelecké obraně, kdy z protiútoků ohrožují Domaslavického golmana.
25:15
po výrazných šancích ani Lukáš Křívánek ani Adam Langer svou střelou neuspěli
23:34
hra se zrychluje a na obou týmech jde vidět, že oba chtějí dát branku, ovšem stále bez úspěchu
21:24
SK Domaslavice početní převahu nevyužily a tak stav stále 0:0
19:14
Vyloučen hráč David Krychtálek družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK:
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice: brankář: Patrik Szczypka; hráči v poli: Lukáš Křivánek, Lukáš Skulina, Vojtěch Kasper, Adam Langer, Martin Zemánek