1:4
1:2
5:3
- : -
branky (asistence): 03:02 Viktor Karásek, 16:48 Tomáš Tonka, 26:00 Jan Szurman (Jákob Vajda), 27:23 Vojtěch Schystal (Denis Chodura), 28:51 Viktor Karásek (Jákob Vajda), 33:04 Denis Chodura (Jaroslav Kaprál), 35:19 Denis Chodura (Jákob Vajda)
branky (asistence): 00:44 Dominik Oltyán (Josef Černý), 04:02 Viktor Zatloukal (Jakub Lang), 08:15 Libor Výmola (Dominik Oltyán), 11:14 Jakub Lang (Viktor Zatloukal), 14:44 Josef Černý (Viktor Zatloukal), 17:12 Tereza Papajová (vlastní branka), 24:52 Viktor Zatloukal, 25:32 Adam Harazim (Dominik Oltyán), 32:21 Viktor Zatloukal (Adam Buchtela)

FBC TIGERS PORUBA - TJ Olympia Bruntál 7:9
4. Viktor Karásek, 17. Tomáš Tonka, 27. Jan Szurman, 28. Vojtěch Schystal, 29. Viktor Karásek, 34. Denis Chodura, 36. Denis Chodura - 1. Dominik Oltyán, 5. Viktor Zatloukal, 9. Libor Výmola, 12. Jakub Lang, 15. Josef Černý, 18. Tereza Papajová, 25. Viktor Zatloukal, 26. Adam Harazim, 33. Viktor Zatloukal; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Majka ? - Daniel Panyla ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 5:3;
36:00
35:19
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Denis Chodura, asistoval Jákob Vajda (7:9).
33:04
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Denis Chodura, asistoval Jaroslav Kaprál (6:9).
32:21
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Adam Buchtela (5:9).
28:51
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Viktor Karásek, asistoval Jákob Vajda (5:8).
27:23
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Vojtěch Schystal, asistoval Denis Chodura (4:8).
26:00
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Jan Szurman, asistoval Jákob Vajda (3:8).
25:32
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Adam Harazim, asistoval Dominik Oltyán (2:8).
24:52
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal bez asistence (2:7).
24:00
24:00
19:54
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za špatné střídání.
17:12
Vlastní branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Tereza Papajová (2:6).
16:48
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Tomáš Tonka bez asistence (2:5).
14:44
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Josef Černý, asistoval Viktor Zatloukal (1:5).
12:00
12:00
11:34
Vyloučen hráč Tereza Papajová družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:14
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Viktor Zatloukal (1:4).
08:15
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Libor Výmola, asistoval Dominik Oltyán (1:3).
04:02
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Jakub Lang (1:2).
03:02
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Viktor Karásek bez asistence (1:1).
00:44
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Josef Černý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Olympia Bruntál: brankář: Daniel Panyla; hráči v poli: Josef Černý, Dominik Oltyán, Libor Výmola, Jakub Lang, Viktor Zatloukal