1:0
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 00:25 Dominik Dvořák, 16:57 Jakub Hetver (Dominik Dvořák), 28:44 Vladimír Peteřík (Luboš Jakubec)
branky (asistence): 14:46 Daniel Alfery (Jakub Puciow), 17:07 Tomáš Kupec (Jan Horyna), 31:49 Ondřej Otáhal

FBC Lions Mladá Boleslav - FBC Slavia Praha B 3:3
1. Dominik Dvořák, 17. Jakub Hetver, 29. Vladimír Peteřík - 15. Daniel Alfery, 18. Tomáš Kupec, 32. Ondřej Otáhal; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Luboš Saska ? - Miroslav Mynář ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:1;
36:00
35:53
Vyloučen hráč Luboš Jakubec družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování.
35:53
Vyloučen hráč Jakub Hetver družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:31
Timeout FBC Slavia Praha B
31:49
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Ondřej Otáhal z trestného střílení (3:3).
28:44
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Vladimír Peteřík, asistoval Luboš Jakubec (3:2).
28:14
Vyloučen hráč Jan Horyna družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
18:47
Vyloučen hráč Alan Fišer družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:07
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Tomáš Kupec, asistoval Jan Horyna (2:2).
16:57
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jakub Hetver, asistoval Dominik Dvořák (2:1).
14:46
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Daniel Alfery, asistoval Jakub Puciow (1:1).
12:00
12:00
04:29
Vyloučen hráč Tomáš Kupec družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:25
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Dominik Dvořák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha B: brankář: Miroslav Mynář; hráči v poli: David Laho, Lukáš Pavelka, Michaela Konečná, Ondřej Otáhal, Vítek Popov