3:1
1:0
3:1
- : -
branky (asistence): 00:16 Milan Bína (Milan Garčar), 17:02 Milan Garčar (Robert Košir), 18:52 Milan Garčar (Luka Časar), 26:35 Robert Košir (Lukáš Ujhelyi), 47:50 Lukáš Ujhelyi (Michal Zeman), 55:57 Michal Kareš (Ondřej Svatoš), 59:46 Lukáš Ujhelyi (Robert Košir)
branky (asistence): 18:43 Jan Kourek (Tomáš Dlesk), 55:27 Přemek Pakosta (David Žáček)

ACEMA Sparta Praha - Sokol Pardubice 7:2
1. Milan Bína, 18. Milan Garčar, 19. Milan Garčar, 27. Robert Košir, 48. Lukáš Ujhelyi, 56. Michal Kareš, 60. Lukáš Ujhelyi - 19. Jan Kourek, 56. Přemek Pakosta; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 257; zásahy brankářů: Martin Beneš 23 - Martin Haleš 22; po třetinách: 3:1, 1:0, 3:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 13-8
60:00
Střely celkem:29-25; přesilovky: 2-1
60:00
Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Z dnešního zápasu si vezmeme pozitivní věci, a to jsou 3 body a probudili se nám někteří spící střelci. Herně dneska bez pohybu, bez důrazu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: I přes prohru bych chtěl své hráče pochválit. Herně jsme byli Spartě víc než vyrovnaným soupeřem. Rozhodla druhá třetina, kdy jsem byli sice lepší, ale opět jsme selhali v koncovce. Soupeř pak náskok hlídal a zkušeně potrestal každou naší chybu. Odjíždíme se vztyčenou hlavou a už myslíme jen na nedělní zápas.
60:00
59:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Robert Košir (7:2).
59:00
Právě probíhá poslední minuta zápasu.
58:32
Bínova střela byla zablokovaná pardubickým hráčem.
57:20
Pardubice se drží na útočné polovině a snaží se vstřelit gól.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:30
Střelu z první chytil Beneš s přehledem.
55:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Ondřej Svatoš (6:2).
55:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval David Žáček (5:2).
54:43
Z rychlé pardubické rozehrávky, šla střela do hrudi brankáře Sparty.
54:01
Sparta se snaží držet míček pod kontrolou a pomalu se přesouvá na útočnou polovinu soupeře.
51:54
Hra se začíná přiostřovat.
50:46
Střela jedno z pardubických hráčů skončila v rukou brankáře Sparty.
50:08
Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Michal Zeman (5:1).
47:33
Burian našel volného Ujhelyio, který trefil přesouvajícího brankáře Pardubic.
46:32
Sparťané si vytváří šance z chyb pardubických.
44:23
Sparťanský hráč dostal přihrávku na střed, ale jeho střela šla vysoko nad.
43:56
Sparta si několikrát před střelou nahrála, ale pardubický brankář byl pohotový střelu zachytil.
41:12
Sparťanský hráč se natahoval do střely, ale míček mu sjel z čepele.
40:01
Buly třetí třetiny vyhrála Sparta.
40:00
Střela do tyčky hráč Milan Bína družstva ACEMA Sparta Praha .
40:00
40:00
39:43
Toto utkání sleduje 257 diváků.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23
Jeden z pardubických hráčů běžel sám na bránu, ale minul.
37:15
Pardubičtí se snaží držet míček na své polovině a vytvářet si šance.
37:00
Sparta se snaží získat míček v rohu, ale neúspěšně.
35:43
Jeden ze sparťanských hráčů si obehraje dva soupeře kličkou a pokračuje sám na bránu.
34:20
Po souboji u mantinelu zůstává ležet jeden z hráčů.
33:31
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Martin Zozulák.
31:03
Střela pardubického hráče byla zablokovaná Garčarem
28:54
Střela Zemana který šel výběh, skončila jen v rukou pardubického brankáře.
26:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Lukáš Ujhelyi (4:1).
25:48
Střela Svatoše se odrazila od pardubického brankáře, ale míček si sebral Garčar, který trefil pouze tyčku.
23:56
Nahrávka před bránu prošla těsně okolo sparťanského hráče a míček skončil v rohu.
23:43
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
22:47
Zatím se na míčku drží Pardubice.
21:56
Hráč Sparty šel sám na bránu, ale po potáhnutí míčku, přestřelil.
19:43
Sparta si nahrává na své polovině a snaží se udržet míček do konce první třetiny.
18:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Luka Časar (3:1).
18:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Tomáš Dlesk (2:1).
18:28
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
18:10
Míček letěl vzduchem na sparťanskou polovinu, kde zasáhl brankář Sparty.
17:03
Sparta zpoza branky protlačila míček na střed hřiště, odkud se nemýlil Milan Garčar.
17:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Robert Košir (2:0).
15:25
Pardubičtí se snaží svou hru v oslabení přesunout na sparťanskou polovinu.
15:18
Vyloučen hráč Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:33
Sparťanský hráč vystřelil, ale pardubický hráč střelu odrazil svým tělem.
13:59
Pardubický hráč to chtěl zkusit okolo branky, ale sparťanský brankář se tam stihl přesunout.
12:20
Gračar trefil tyčku a míček se odrazil zpět do hry.
09:10
Sparta se snažila z rozehrávky na polovině střelit gól, ale brankář Pardubic včas zasáhl.
07:45
Nejdříve pardubický hráč trefil tyčku, míček se odrazil zpět do hry a poté poskakoval v malém brankovišti. Brankář Sparty míček vyrazil zpět do hry.
06:22
Pardubičtí se snaží dostat na útočnou polovinu, ale Sparta napadá hodně vysoko.
04:46
Dobrá přihrávka před bránu na Svatoše, který těsně minul bránu.
02:12
Pardubičtí se snaží vyrovnat, ale zatím neúspěšně.
01:44
Oba týmy hrají zatím bezchybnou hru.
00:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Bína, asistoval Milan Garčar (1:0).
00:02
Po krátkém souboji v rohu, získala míček Sparta a po rychlé rozehrávce na Bínu střílí gól.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrály Pardubice.
00:00
Střela do tyčky hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice .
00:00
Střela do tyčky hráč Luka Časar družstva ACEMA Sparta Praha .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Bílý, Jan Kourek, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Lukáš Prix
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Milan Garčar, Luka Časar, Marek Veselý, Milan Bína