3:3
1:0
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 00:35 Martin Vichnar (Michal Sládek), 00:49 Petr Kukačka (Tomáš Spurný), 03:58 David Musil (Martin Vichnar), 10:45 Martin Vichnar, 54:02 Martin Vichnar (Michal Sládek), 59:08 Michal Sládek (Jiří Petr), 59:52 Michal Sládek (Jiří Petr), 61:41 Ladislav Hrma (Michal Sládek)
branky (asistence): 17:15 Petr Gasparik (Daniel Macek), 18:22 Štěpán Mosler, 27:24 Petr Gasparik (Jakub Stejskal), 32:34 Štěpán Mosler, 47:08 Matouš Tesař (Marek Rybka), 50:24 Marek Rybka (Petr Gasparik), 55:03 Patrik Soukup

FBC Texas - Florbal Sokolov 8:7p
1. Martin Vichnar, 1. Petr Kukačka, 4. David Musil, 11. Martin Vichnar, 55. Martin Vichnar, 60. Michal Sládek, 60. Michal Sládek, 62. Ladislav Hrma - 18. Petr Gasparik, 19. Štěpán Mosler, 28. Petr Gasparik, 33. Štěpán Mosler, 48. Matouš Tesař, 51. Marek Rybka, 56. Patrik Soukup; rozhodčí: Lukáš Husák - Jan Brejcha; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Martin Murín ? - Jiří Pokorný ?; po třetinách: 4:2, 0:2, 3:3, 1:0;
70:00
Střely na branku v prodloužení: domácí 2 - hosté 0
61:41
Branku družstva FBC Texas vstřelil Ladislav Hrma, asistoval Michal Sládek (8:7).
60:00
60:00
Střely na branku po první třetině: domácí 11 - hosté 8
60:00
59:52
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Petr (7:7).
59:08
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Petr (6:7).
56:00
Míček poskakoval po brankové čáře, ale akce texaskou radostí neskončila.
55:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup bez asistence (5:7).
54:02
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar, asistoval Michal Sládek (5:6).
54:02
Šlehy díky svému důrazu na brankovišti snižuje na rozdíl jediného gólu.
52:35
Keilovu pěknou střelu vyráží Pokorný mimo tři tyče.
51:20
Domácí fanoušci se konečně probudili a ženou svůj tým za vyrovnáním.
50:24
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Marek Rybka, asistoval Petr Gasparik (4:6).
48:17
Pokorný se vytáhl parádní zákrok proti Hrmovi.
47:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Marek Rybka (4:5).
46:33
Kukačka se elegantně prokličkoval až téměř před branku. V poslední chvíli byl hostující obranou vytlačen mimo střeleckou pozici,
43:35
Rychle rozehranou standardku zakončuje Hrma. Brankář Pokorný se proti němu vytáhl.
40:00
Druhá třetina byla plně v režii hostujícího týmu, který vyrovnal skóre zápasu a svým tlakem si vynutil i několik přesilových her,
40:00
39:36
Vyloučen hráč David Musil družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
32:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler bez asistence (4:4).
32:22
S Moslerovou střelou si Muréna hravě poradil.
30:59
Sokolovu se nabízí šance na vyrovnání během přesilovky.
30:58
Vyloučen hráč Petr Kukačka družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
30:23
Adamíkova střela míjí branku.
28:43
Spurný nastřelil pouze tyčku, míček poskakoval za Pokorného zády, ale do branky nakonec cestu nenašel.
27:55
Mosler střelou ze středu hřiště prověřil Murína.
27:24
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Jakub Stejskal (4:3).
26:40
Závar před texaskou brankou, Sokolov se tlačí za vyrovnáním.
24:23
Murín vytáhl parádní zákrok.
24:04
George přestřeluje branku.
22:46
Soukup se pěknou kličkou dostal na střed hřiště, k zakončení se však nedostal.
21:47
Sokolov rozehrává jednu standardní situaci z rohu za druhou. Zatím neúspěšně.
20:40
Sládek zablokoval hrozící break Sokolova.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: domácí 10 - hosté 8
20:00
Úvod první třetiny patřil jednoznačně domácímu celku, který se zaslouženě dostal do čtyřbrankového vedení. Ke konci se síly na hřišti vyrovnaly a hostům se podařilo vstřelit dvě branky,
20:00
19:08
Pěkná texaská akce končí na hokejce Hrmy, který zkazil finální přihrávku.
18:22
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler z trestného střílení (4:2).
17:43
Vichnarovu přihrávku na poslední chvíli zblokoval sokolovský obránce.
17:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Daniel Macek (4:1).
15:03
Sokolov přestál své oslabení bez větších problémů.
13:03
Vyloučen hráč David Ladžon družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:20
Musil se s Adamíkem dostal do přečíslení dva na jednoho .Vzal odpovědnost na sebe ale provětral jen Pokorného betony.
11:50
Soukup se snaží vymotat z útočného rohu, ale ke střele se nedostává.
10:45
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar bez asistence (4:0).
10:45
Klasickej Šlehy....nevím jak, ale určitě jsem to tak chtěl...Vichnar odrazem od zad hostujícího obránce navyšuje vedení Texasu.
10:06
Kukyho střelu vyráží brankář Pokorný maskou.
08:44
Dalekonosná střela Sládi jen otečkovala prezidenta klubu Hrmu.
06:50
Sokolov zamknul Texas na jejich obranné polovině. Konečná střela skončila vysoko nad.
05:16
Jirka Petr se probíjí neohroženě po levém mantinelu, bohužel přihrávce chyběla přesnost.
03:58
Branku družstva FBC Texas vstřelil David Musil, asistoval Martin Vichnar (3:0).
03:34
Sokolov nastřeluje z ojedinělé šance břevno.
00:49
Branku družstva FBC Texas vstřelil Petr Kukačka, asistoval Tomáš Spurný (2:0).
00:49
Již během první minuty se Texas dvěma slepenými góly dostává do dvoubrankového vedení.
00:35
00:30
Hra se stále odehrává na útočné polovině Texasu,
00:01
Úvodní buly pro hosty ze Sokolova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Jan Brejcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Jiří Pokorný; hráči v poli: Jakub Stejskal, David Ladžon, Patrik Soukup, Petr Gasparik, Daniel Macek
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Martin Murín; hráči v poli: Michal Sládek, Jiří Petr, Ladislav Hrma, Martin Vichnar, David Musil
00:00
Oba týmy nastupují na hrací plochu.
00:00
Dobrý večer, vítáme vás u sledování online přenosu 2.kola Poháru České pojišťovny.