2:2
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 09:34 Michal Kořený (Michal Roth), 11:35 Jaroslav Vaněk, 38:36 Michal Baroň (Jaroslav Vaněk), 42:48 Miroslav Tkadlec (Miroslav Končitík), 56:58 Jaroslav Vaněk (Jan Vondřejc)
branky (asistence): 40:49 Filip Dvořák (Ondřej Dvořák), 51:54 Ondřej Dvořák (Michal Hrubý)

Zlín Lions - Hippos Žďár n/S. 5:2
10. Michal Kořený, 12. Jaroslav Vaněk, 39. Michal Baroň, 43. Miroslav Tkadlec, 57. Jaroslav Vaněk - 41. Filip Dvořák, 52. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Adam Hollósy - Pavel Rýznar; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kevin Majrich 20 - Lukáš Kratochvíl 10, Daniel Křesťan 10; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:2;
60:00
Komentář vedoucího domácích Miroslava Kořénka: Pro nás dobrý zápas, kluci hráli jako jeden tým, děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: 9-9. Celkem: 22-25.
60:00
Komentář vedoucího hostů Filipa Dvořáka: Soupeř byl důraznější a lepší v koncovce. Díky tomu zaslouženě vyhrál, pro nás pár podnětů k zlepšení a dobrá příprava na příští týden.
60:00
59:45
Brzy bude hotovo, zlínští Lvi postupují do 3. kola Poháru České pojišťovny.
59:00
Vondřejc se vydal do útoku, jeho ztrátu míčku hosté nepotrestali.
57:32
Na konci utkání se lehce přitvrzuje, ale to prostě k Poháru patří...
56:58
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Jan Vondřejc (5:2).
56:58
A Vaněk své vyloučení odčiňuje!
56:20
Domácí v plném počtu, Majrich zachraňuje na brankové čáře.
55:30
Domácí Vondřejc tvrdě atakován, hraje se dál.
54:19
Vyloučen hráč Jaroslav Vaněk družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:19
Vypadalo to, že se utkání už jen dohraje, ale domácí Lvy teď čekají určitě krušné dvě minuty.
51:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Michal Hrubý (4:2).
51:00
Michal Kořený padá a zanechává na palubovce mokrou stopu. Utřeno jest.
42:48
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Miroslav Tkadlec, asistoval Miroslav Končitík (4:1).
42:48
Zlínští ovšem rychle odpovídají, Tkadlecovo nahození konči překvapivě v bráně, před brankou dobře clonil Jaromír Roth.
40:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Ondřej Dvořák (3:1).
40:49
Tak se hosté konečně dočkali. Filip Dvořák dostal od svého bratra křižnou přihrávku a tentokrát byl úspěšný.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: 5-8. Celkem: 13-16.
40:00
38:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Jaroslav Vaněk (3:0).
36:54
Protiútok na jedné i na druhé straně. Nejprve se do úniku hnal zlínský Balusek, jeho příhrávka byla ovšem nepřesná, a tak se do protiútoku dostal i Žďár, který pro změnu ztroskotal na brankáři Majrichovi.
36:36
Tak jsme se dočkali branky a opět byli úspěšní hráči Zlína. Baroň se dostal do protiútoku a zacílil přesně do pravého horního rohu.
34:37
Do dobré příležitosti se teď dostal střelec první branky Kořený, Kratochvíl si s jeho střelou i následnou dorážkou poradil.
31:12
První gólovou akci v této třetině teď zapsali domácí a to když se k volnému míčku před brankou dostal Vaněk, jeho střela však postrádala razanci.
30:10
Petříček teď mohl otevřít gólový účet hostí, jeho střela ale neprošla skrz Majrichovi nohy.
27:58
Hra obou týmů se vyrovnala, k žádné větší akci ale zatím nedošlo.
23:02
Teď byli hosté už velmi blízko, skvělý zákrok ovšem předvedl Majrich proti Vášově střele.
20:32
Do truhé třetiny vstoupil Žďár o něco aktivněji a hned se jim to mohlo vyplatit, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
20:00
20:00
Střely na branku: 8-8
20:00
18:35
Pěknou akcí se teď prezentovali hosté, ke střele z první se dostal Příhoda.
15:22
Zajímavou střelu teď vyslal Petříček, jeho střela nadělala domácímu Majrichovi problémy, neboť mu míček propadl skrze ruce, naštěstí pro něj mimo bránu.
14:13
Žďár se teď poprvé na delší dobu usadil na zlínské polovině, nic kloudného z toho ovšem nevzniklo.
11:35
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk bez asistence (2:0).
11:35
Chybu si neodpustila ani žďárská obrana, jejichž chybu dokázali zlínští potrestat. Jeden z obránců pod tlakem za svojí bránou poslal míček před svojí branku, kde stál pouze připravený Vaněk, který neměl problém poslat míček do sítě.
10:34
Další nedorozumění ve zlínské obraně, ktereé musel hasit vracející se Červenka.
09:34
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Michal Roth (1:0).
09:34
Následující akce už ovšem gólem skončila. Kořený se dostal ke střele od mantinelu a prostřelil přesunujícího se Kratochvíla.
09:15
Hosté teď měli velkou šanci po záváhání jednoho z domácích beků a Majrich musel poprvé zasáhnout.
06:25
Chvíli poté šel do protiútoku i Žďár, ale ani brankář Majrich nemusel zatím zasahovat.
06:15
Domácí teď založili nadějný protiútok, ani ten brankou ale neskončil.
04:10
Nadějnou akci teď vedl po levé straně domácí Baroň, jehož střela ovšem minula cíl.
02:30
Mohli jsme být svědky i první branky a to po střele Končitíka, který trefil tyčku.
01:05
První závar před brankou hostů, který měl překvapivě na svědomí domácí Bernátek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Ondřej Dvořák, Jan Ušák, Michal Hrubý, Lukáš Zeisel
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Jan Vondřejc, Miroslav Končitík, Michael Kořének, Pavel Balusek, Jaroslav Lovecký
00:00
Vítáme Vás u sledování pohárového zápasu mezi domácími Zlín Lions a hostujícími Hippos Žďár nad Sázavou.