1:0
0:2
2:0
- : -
branky (asistence): 15:20 Jiří Valigura (Jakub Zámečník), 45:52 Jiří Valigura (Stanislav Zámečník), 53:51 Daniel Zmrzlý (Jakub Zámečník)
branky (asistence): 26:27 Marek Maťcha (Jakub Krnáč), 31:51 Michal Vašut

FBC ZŠ Uničov - SK K2 Prostějov 3:2
16. Jiří Valigura, 46. Jiří Valigura, 54. Daniel Zmrzlý - 27. Marek Maťcha, 32. Michal Vašut; rozhodčí: Petr Szilvási - Patrik Mik; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Adam Pavlát 24 - Jan Weidinger 9; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:0;
60:00
Komentář soupeře hostů: Soupeř hrál výborně do obrany, zachytal jim perfektně gólman a my jsme neproměnili gólové příležitosti. Gratuluji soupeři k postupu do dalšího kola.
60:00
Komentář trenéra domácích: Soupeř byl daleko lepší na míčku,ale náš brankář mu vychytal veškeré šance. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:14
Timeout SK K2 Prostějov
53:51
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Jakub Zámečník (3:2).
53:30
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:06
Vyloučen hráč Zdeněk Marčon družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:52
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Valigura, asistoval Stanislav Zámečník (2:2).
40:00
40:00
31:51
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Vašut bez asistence (1:2).
27:37
Vyloučen hráč Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Maťcha, asistoval Jakub Krnáč (1:1).
24:04
Vyloučen hráč Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
15:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Valigura, asistoval Jakub Zámečník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Szilvási a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Marek Maťcha, Ondřej Král, Marek Vlček, Jakub Krnáč, Petr Zabloudil
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Martin Mirga, Martin Macho, Josef Veselík, Jakub Charvát, Václav Fuhrmann