1:0
2:5
0:5
- : -
branky (asistence): 14:04 Jakub Boháč, 29:21 Jakub Boháč (Lukáš Bendek), 30:53 Martin Soukup
branky (asistence): 25:19 Karel Zýka (Miloš Šulc), 30:49 Miloš Šulc, 31:05 Petr Chládek (Radek Zelinka), 37:07 Jakub Solar (Martin Žemlička), 39:02 Petr Chládek (Miloš Šulc), 43:35 Miloš Šulc (Petr Chládek), 48:36 Lukáš Pardubský (Petr Chládek), 49:52 Miloš Šulc (Ondřej Hanuš), 54:54 Miloš Šulc (Petr Chládek), 55:52 Jakub Solar (Martin Žemlička)

FBC ROKYCANY - FBC DDM Kadaň 3:10
15. Jakub Boháč, 30. Jakub Boháč, 31. Martin Soukup - 26. Karel Zýka, 31. Miloš Šulc, 32. Petr Chládek, 38. Jakub Solar, 40. Petr Chládek, 44. Miloš Šulc, 49. Lukáš Pardubský, 50. Miloš Šulc, 55. Miloš Šulc, 56. Jakub Solar; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 23, Petr Staněk 13 - Ondřej Janůšek 8, Robin Ciota 12; po třetinách: 1:0, 2:5, 0:5;
60:00
Střely ve 3. třetině z pohledu domácích 3:18
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Milička): První třetinu jsme se trápili, od druhé jsme zlepšili hru a náš výkon přetavili ve vítězství. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jakub Boháč): Dobrý výkon našeho mužstva se zlomil v závěru druhé třetiny. V poslední části jsme už nedokázali reagovat na tempo soupeřovy hry. Gratulujeme soupeři k postupu.
60:00
Nejlepší hráč utkání domácích: Lukáš Nohovec Nejlepší hráč utkání hostů: Miloš Šulc
55:52
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Jakub Solar, asistoval Martin Žemlička (3:10).
55:25
Trestné střílení družstva FBC DDM Kadaň neproměnil Martin Žemlička.
54:54
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Petr Chládek (3:9).
53:29
Rokycany se snaží držet tempo se soupeřem
49:52
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Hanuš (3:8).
48:36
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Petr Chládek (3:7).
48:33
Vyloučen hráč Filip Krasl družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
39:02
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Miloš Šulc (3:5).
37:07
31:05
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Radek Zelinka (3:3).
30:53
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Soukup bez asistence (3:2).
30:49
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Miloš Šulc z trestného střílení (2:2).
30:23
Střídání brankáře. Nový brankář Robin Ciota družstva FBC DDM Kadaň
29:21
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval Lukáš Bendek (2:1).
25:19
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Karel Zýka, asistoval Miloš Šulc (1:1).
14:04
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč z trestného střílení (1:0).
13:16
Kadaň svou přesilovku také nevyužila
11:12
Vyloučen hráč Josef Loukota družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
06:10
Hra se zatím přenáší z jedné strany na druhou
05:03
Přesilovka žádný gól nepřinesla
03:03
Vyloučen hráč Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za sekání.
00:25
Vítáme Vás u dnešního zápasu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kadaň:
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Karel Zelenka, Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Štván