0:0
2:0
2:1
- : -
branky (asistence): 19:51 Ondřej Otáhal (David Laho), 26:31 Ondřej Otáhal (Vojtěch Šafář), 34:43 Ondřej Otáhal, 38:15 Antonín Štička (Vojtěch Šafář)
branky (asistence): 34:26 David Mistrík (Patrik Martinovský)

FBC Slavia Praha - FbC Barracudas Slaný 4:1
20. Ondřej Otáhal, 27. Ondřej Otáhal, 35. Ondřej Otáhal, 39. Antonín Štička - 35. David Mistrík; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Marek Ševčík ? - Vojtěch Hlava ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:1;
45:00
38:15
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Antonín Štička, asistoval Vojtěch Šafář (4:1).
34:43
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal z trestného střílení (3:1).
34:26
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil David Mistrík, asistoval Patrik Martinovský (2:1).
30:00
30:00
28:35
Vyloučen hráč Adam Volánek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
28:35
Vyloučen hráč Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost.
27:24
Vyloučen hráč Vojtěch Laštůvka družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost.
26:31
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (2:0).
19:51
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval David Laho (1:0).
16:02
Vyloučen hráč Jan Štička družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:17
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za držení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Jiří Budil, Vojtěch Laštůvka, Jiří Rafaj, David Mistrík, Tomáš Koten