2:2
0:7
2:3
- : -
branky (asistence): 03:39 Pavel Suszka (Zdeněk Havlíček), 11:19 Zdeněk Letovanec, 53:53 Jan Izaiáš (Michal Bocek), 59:41 Jiří Raszka (Michal Papaj)
branky (asistence): 13:10 Denis Smilovský (Josef Zbořil), 15:29 Adam Kučera (Filip Konkolský), 27:41 Marián Antoszyk (Radek Jantoš), 28:00 Adam Kučera (Filip Konkolský), 31:17 Jakub Závoda (Radek Jantoš), 32:02 Tomáš Přeček (Filip Cihlář), 32:48 Filip Konkolský, 34:37 Jakub Závoda (Radek Jantoš), 38:16 Radek Jantoš, 49:03 Denis Smilovský (Jan Lukáš), 49:10 Marián Antoszyk, 54:39 Adam Kučera

FbC Coyotes Jablunkov - 1. FBK Eagles Orlová 4:12
4. Pavel Suszka, 12. Zdeněk Letovanec, 54. Jan Izaiáš, 60. Jiří Raszka - 14. Denis Smilovský, 16. Adam Kučera, 28. Marián Antoszyk, 29. Adam Kučera, 32. Jakub Závoda, 33. Tomáš Přeček, 33. Filip Konkolský, 35. Jakub Závoda, 39. Radek Jantoš, 50. Denis Smilovský, 50. Marián Antoszyk, 55. Adam Kučera; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Pavel Kovář ? - Filip Kloza ?; po třetinách: 2:2, 0:7, 2:3;
60:00
59:59
Děkujeme rozhodčím soupeřům a divákům.
59:41
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jiří Raszka, asistoval Michal Papaj (4:12).
54:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera bez asistence (3:12).
53:53
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Michal Bocek (3:11).
49:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Marián Antoszyk bez asistence (2:11).
49:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Jan Lukáš (2:10).
46:43
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
42:45
Vyloučen hráč Zdeněk Letovanec družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš bez asistence (2:9).
34:37
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Radek Jantoš (2:8).
33:35
Vyloučen hráč Michal Bocek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
32:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Konkolský bez asistence (2:7).
32:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Přeček, asistoval Filip Cihlář (2:6).
31:17
29:41
Vyloučen hráč Jiří Raszka družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za blokování hokejky.
28:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Filip Konkolský (2:4).
27:41
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Marián Antoszyk, asistoval Radek Jantoš (2:3).
20:00
20:00
19:30
Vyloučen hráč Jiří Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:29
13:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Josef Zbořil (2:1).
11:19
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Zdeněk Letovanec bez asistence (2:0).
06:00
Orlovští zatlačili domáci ve svém pásmu a výsledkem bylly z toho dva zákroky domácího golmana.
03:39
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Pavel Suszka, asistoval Zdeněk Havlíček (1:0).