2:2
2:4
1:2
- : -
branky (asistence): 10:07 Jakub Mrkvička (Michal Hřebíček), 14:18 Vojtěch Koutný, 20:43 Michal Hřebíček (Kryštof Ille), 39:15 Ondřej Šimek (Jakub Tejnor), 46:56 Michal Hřebíček (Kryštof Ille)
branky (asistence): 10:54 Petr Kutner (David Vodrážka), 18:57 Petr Kutner, 25:23 Miroslav Klípa (Petr Kutner), 27:52 Marek Janovský (Miroslav Hloušek), 33:28 Petr Kutner (Marek Janovský), 38:30 Marek Janovský (Pavel Korbel), 43:58 Andrej Janda (Vítězslav Holub), 55:19 Miroslav Klípa (Marek Jakšič)

Slovan J.Hradec - 1. FbK Tábor 5:8
11. Jakub Mrkvička, 15. Vojtěch Koutný, 21. Michal Hřebíček, 40. Ondřej Šimek, 47. Michal Hřebíček - 11. Petr Kutner, 19. Petr Kutner, 26. Miroslav Klípa, 28. Marek Janovský, 34. Petr Kutner, 39. Marek Janovský, 44. Andrej Janda, 56. Miroslav Klípa; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Adam Hofhansl; vyloučení: 8:4; využití: 1:3; diváků: 78; zásahy brankářů: Petr Toman ? - Miroslav Bouška ?; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:2;
60:00
59:49
Vyloučen hráč Jakub Florek družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
59:19
Vyloučen hráč Tomáš Odložilík družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
59:19
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
58:07
Timeout 1. FbK Tábor
58:07
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:42
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
56:25
Zápas se blíží do finiše a vítězství jsou o poznání blíž hosté z Tábora. Slovan se ale nevzdává, palubovka pěkně duní - tempo se zvvyšuje.
55:19
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Klípa, asistoval Marek Jakšič (5:8).
54:12
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
46:56
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Kryštof Ille (5:7).
44:00
Slované sice ubránili trochu přísné vyloučení Hřebíčka, ale vzápětí inkasují sedmou branku. Na zvrat zbývá domácím něco málo přes 15 minut.
43:58
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Vítězslav Holub (4:7).
41:26
Vyloučen hráč Michal Hřebíček družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:15
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Tejnor (4:6).
38:31
Slované se nedohodli při střídání a před brankou nechali nekrytého Janovského, který zvyšuje na rozdíl tří branek.
38:30
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Pavel Korbel (3:6).
35:11
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
33:29
Přesilovkou brankou kompletuje kapitán hostů Kutner hattrick. Janovský ho krosem našel u pravé tyče hradecké brány. Nechytatelné. A domácí si berou time-out.
33:28
Timeout Slovan J.Hradec
33:28
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Marek Janovský (3:5).
32:38
Vyloučen hráč Michal Hřebíček družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
27:53
Hosté jdou poprvé v utkání do vedení. Janovský se z rohu dostal výběhem až před brankáře Tomana a zakončil přesně.
27:52
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Miroslav Hloušek (3:4).
25:23
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Klípa, asistoval Petr Kutner (3:3).
23:24
Ondřej Šimek neubrzdil své cvičky a ač nechtěně, sestřelil hostujícího brankáře, který je mírně otřesen. Doufejme, že bude moci zanedlouho pokračovat ve hře.
23:23
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:43
20:00
20:00
18:57
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner bez asistence (2:2).
17:47
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:18
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný bez asistence (2:1).
12:15
Dlouho vedení domácím, kteří udeřili v přesilovce, nevydrželo. Standardní situaci z velkého brankoviště vyřešil Kutner jak nejlépe mohl - propálil vše co mu stálo v cestě.
10:54
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval David Vodrážka (1:1).
10:07
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Mrkvička, asistoval Michal Hřebíček (1:0).
08:33
Vyloučen hráč David Vodrážka družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
07:58
Šimek dostal žabičku za obranu, ale byl už příliš blízko brankáře a míček nemile poskakoval, takže bohužel gólově nezakončil.
04:11
V probíhající 5. minutě má Slovan více ze hry a Táboru půjčuje míček jen sporadicky.
00:01
Vážení příznivci florbalu, vítejte u on-line přenosu z města nad Vajgarem. Nástup, line-upy a může se jít hrát.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: David Vodrážka, Miroslav Klípa, Roman Klípa, Petr Kutner, Vítězslav Holub
00:00
Line-up domácích Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Jakub Florek, Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný