0:3
2:3
1:3
- : -
branky (asistence): 22:36 Petr Kučera (Jakub Kofroň), 33:55 Petr Kučera (Václav Svratecký), 48:26 Tomáš Hájek (Jan Buhr)
branky (asistence): 04:07 Dominik Vorlíček (Michal Nekovář), 09:05 Tadeáš Brož (Adam Barbořík), 19:18 Adam Barbořík (Dominik Řečník), 31:13 Kryštof Antůšek (Michael Černý), 33:38 Miroslav Neumann (Jan Hruška), 39:49 Martin Hrycej (Tomáš Pytl), 40:19 Vojta Zmrzlík (Kryštof Antůšek), 53:56 Tadeáš Brož (Kryštof Antůšek), 55:06 Tomáš Pytl (Martin Hrycej)

Sokol Chrudim - Prague Tigers 3:9
23. Petr Kučera, 34. Petr Kučera, 49. Tomáš Hájek - 5. Dominik Vorlíček, 10. Tadeáš Brož, 20. Adam Barbořík, 32. Kryštof Antůšek, 34. Miroslav Neumann, 40. Martin Hrycej, 41. Vojta Zmrzlík, 54. Tadeáš Brož, 56. Tomáš Pytl; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Milan Najman 22 - Dominik Řečník 20, Pavel Dundr 6; po třetinách: 0:3, 2:3, 1:3;
59:59
Komentář domácích: Zasloužená výhra tygrů. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář hostů: Po skvělé cestě z Prahy jsme se rychle aklimatizovali a zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeři za pěkné utkání a panu Horisovi za výborný support!
55:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Pytl, asistoval Martin Hrycej (3:9).
53:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož, asistoval Kryštof Antůšek (3:8).
48:26
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Jan Buhr (3:7).
46:12
Petr Kučera v samostatném úniku netrefil bránu.
45:35
Vyloučen hráč Michal Nekovář družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
42:26
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
40:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Kryštof Antůšek (2:7).
40:00
40:00
39:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Tomáš Pytl (2:6).
33:55
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Václav Svratecký (2:5).
33:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Miroslav Neumann, asistoval Jan Hruška (1:5).
31:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Antůšek, asistoval Michael Černý (1:4).
30:52
Výborná šance domácích končí neproměněna.
30:00
Dnešní utkání navštívilo neuvěřitelných 36 diváků, děkujeme!!!!!
28:37
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
27:52
Buhr vystřelil vysoko, když byl zcela neobsazený na středu hřiště.
26:29
Najman skvěle chytil samostatný únik.
22:36
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (1:3).
21:17
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:49
Řečník výborně vyrazil střelu domácích
20:00
20:00
19:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Barbořík, asistoval Dominik Řečník (0:3).
19:02
Neskutečný zákrok Najmana po crossové nahrávce.
16:32
Výborný zákrok brankáře Najmana.
09:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož, asistoval Adam Barbořík (0:2).
04:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Michal Nekovář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Dominik Řečník; hráči v poli: Michal Nekovář, Martin Skalický, Tadeáš Brož, Kryštof Antůšek, Vojta Zmrzlík