- : -
FBC Hranice
branky (asistence): 22:46 Jiří Trávníček (Daniel Venouš)
FBC Hranice
branky (asistence): 33:23 René Mikel (Jan Kolajta), 34:48 René Mikel (Jan Kolajta), 49:38 Marek Vraj (Marek Hloch), 50:27 Tomáš Václavík (Radim Klimecký), 59:40 Marek Vraj (Marek Hloch)

FbC Asper Šumperk - FBC Hranice 1:5
23. Jiří Trávníček - 34. René Mikel, 35. René Mikel, 50. Marek Vraj, 51. Tomáš Václavík, 60. Marek Vraj; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Vašíček ? - Štěpán Panák ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:3;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Petr Matěj družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
59:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Marek Hloch (1:5).
51:52
Vyloučen hráč Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
50:27
Timeout FbC Asper Šumperk
50:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval Radim Klimecký (1:4).
49:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Marek Hloch (1:3).
40:00
40:00
Trenér hostů: Vladimír Blažek,první třetina taktická číhaná, ve 2. třetině nám pomohla přesilovka, a když se hra otevřela, podařilo se nám střelit pár gólů. Soupeři děkuji za zápas a přeji mnoho zdaru!
40:00
Trenér domácích Ondřej Mrázek: Prvni třetina zbytečně zbrklá z naší strany, potom jsme trochu doplatili na nedomyšlená pravidla a soupeř se dostal do zápasu,ale za druhou půli si vyhrát zasloužil, naše koncovka byla tragická.Děkuji soupeřii rozhodčím za férové utkání. Nezbývá než se poučit a hodit za hlavu.
40:00
34:48
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Jan Kolajta (1:2).
33:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Jan Kolajta (1:1).
33:06
Vyloučen hráč Viktor Patsch družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
32:31
Vyloučen hráč Tomáš Cikryt družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.
32:31
Vyloučen hráč Mirko Troup družstva FBC Hranice na 2 minuty za špatné střídání.
22:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (1:0).
20:00
20:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Štěpán Panák; hráči v poli: David Tvrdoň, René Mikel, Marek Vraj, Marek Hloch, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Michael Maus, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš, Štěpán Maixner
00:00
Vítám vás na dnešním utkání mezi domácím týmem FbC Asper Šumperk a hosty FBC Hranice.