4:0
3:2
- : -

TJ Čechie Zastávka - FBK Panthers Baník Ratíškovice 7:4
18. Libor Kronek, 18. Petr Sůkal, 21. Libor Kronek, 24. Petr Sůkal, 35. Pavel Matoušek, 35. Petr Sůkal, 43. Vítězslav Lacina - 2. David Uhlík, 12. David Příkaský, 31. David Uhlík, 44. Viktor Příkaský; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Mikeška ? - Jakub Grufík ?; po třetinách: 0:2, 4:0, 3:2;
45:00
43:13
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil Viktor Příkaský, asistoval Jonáš Lekeš (7:4).
42:52
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Vítězslav Lacina, asistoval Libor Kronek (7:3).
37:21
Vyloučen hráč David Uhlík družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za sekání.
34:31
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Petr Sůkal, asistoval Martin Valihrach (6:3).
34:02
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Pavel Matoušek, asistoval Jakub Havlásek (5:3).
33:00
Vyloučen hráč Martin Jakeš družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za sekání.
30:36
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Uhlík, asistoval Tomáš Opluštil (4:3).
30:22
Trestné střílení družstva TJ Čechie Zastávka neproměnil Libor Kronek.
30:00
30:00
23:44
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Petr Sůkal, asistoval Michal Klabík (4:2).
20:30
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Libor Kronek, asistoval Jakub Havlásek (3:2).
17:24
17:05
Branku družstva TJ Čechie Zastávka vstřelil Libor Kronek, asistoval Tomáš Hájek (1:2).
15:00
15:00
11:16
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Příkaský, asistoval Lukáš Křižka (0:2).
01:26
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil David Uhlík, asistoval Lukáš Křižka (0:1).