0:1
2:3
4:4
- : -
branky (asistence): 20:28 Matěj Nezbeda (Martin Boháč), 21:40 Petr Hromádko (Tomáš Vostřel), 51:02 Petr Červenka, 57:35 Tomáš Vostřel (Radim Bobek), 57:49 Petr Hromádko (Jakub Křivanec), 59:03 Martin Boháč (Lukáš Kuncman)
branky (asistence): 01:09 Martin Mattes (Filip Záveský), 22:45 Matěj Dopita (Vojtěch Šafránek), 35:14 Marco Lombino (Tomáš Marhefka), 38:39 Vojtěch Šafránek (Martin Kostřica), 43:05 Martin Vacenovský (Štěpán Hanzl), 44:23 Jan Tvrdek (Martin Mattes), 48:40 Marco Lombino (František Novosad), 55:53 Matěj Dopita

FbŠ Bohemians B - Panthers Praha B 6:8
21. Matěj Nezbeda, 22. Petr Hromádko, 52. Petr Červenka, 58. Tomáš Vostřel, 58. Petr Hromádko, 60. Martin Boháč - 2. Martin Mattes, 23. Matěj Dopita, 36. Marco Lombino, 39. Vojtěch Šafránek, 44. Martin Vacenovský, 45. Jan Tvrdek, 49. Marco Lombino, 56. Matěj Dopita; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 17 - Jan Slavata 29; po třetinách: 0:1, 2:3, 4:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Vzhledem k tomu že jsme se letos sešli poprvě, tak to nebylo tak hrozné. Děkujeme soupeři za utkání Komentář trenéra hostů: bez standartních opor, mladí klujci zvládli zápas velice slušně, děkujeme soupeři.
59:03
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Lukáš Kuncman (6:8).
57:49
Timeout FbŠ Bohemians B
57:49
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Jakub Křivanec (5:8).
57:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Radim Bobek (4:8).
55:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita bez asistence (3:8).
53:47
Vyloučen hráč Radim Bobek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:41
Vyloučen hráč František Novosad družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
51:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka bez asistence (3:7).
48:40
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marco Lombino, asistoval František Novosad (2:7).
45:09
Vyloučen hráč Jakub Křivanec družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
44:23
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Martin Mattes (2:6).
43:05
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Vacenovský, asistoval Štěpán Hanzl (2:5).
40:00
40:00
38:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Šafránek, asistoval Martin Kostřica (2:4).
35:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marco Lombino, asistoval Tomáš Marhefka (2:3).
34:22
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
24:12
22:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Vojtěch Šafránek (2:2).
21:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Tomáš Vostřel (2:1).
20:28
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Nezbeda, asistoval Martin Boháč (1:1).
20:00
20:00
02:18
Vyloučen hráč Petr Škoda družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval Filip Záveský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Vojtěch Šafránek, Štěpán Hanzl, Matěj Dopita, Martin Kostřica, Martin Vacenovský