2:2
2:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - Florbal Kuřim 4:4
22. Lukáš Vašínek, 26. Ondřej Dobrovolný, 34. Kryštof Kopečný, 42. Ondřej Bartoška - 15. Michal Bernát, 21. Michal Bernát, 27. Tadeáš Kundera, 45. Ivo Liškutín; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Limberg ? - Michal Možný ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1;
45:00
44:50
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Ivo Liškutín, asistoval Jiří Zemánek (4:4).
42:48
Timeout Florbal Kuřim
41:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Bartoška, asistoval Daniel Havel (4:3).
35:10
Vyloučen hráč Jáchym Navrátil družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za bránění ve hře.
33:09
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Kryštof Kopečný, asistoval Patrik Fabián (3:3).
30:00
30:00
26:43
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Tadeáš Kundera, asistoval Michal Bernát (2:3).
25:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Lukáš Šmarda (2:2).
21:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Tomáš Rak (1:2).
20:30
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát, asistoval Jiří Zemánek (0:2).
15:00
15:00
14:02
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát, asistoval Michal Šoustar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kuřim:
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Lukáš Šmarda, Ondřej Dobrovolný, Jan Slavíček, Robin Růžička, Martin Janiczek