3:2
1:2
- : -

Zlín Lions B - Hornets Brno ZŠ Horní  4:10
17. Marek Dohnal, 19. Jakub Žáček, 29. Petr Pospíšil, 32. Petr Pospíšil - 1. Lukáš Šmarda, 3. Tomáš Rak, 8. Lukáš Vašínek, 9. Robin Růžička, 10. Ondřej Dobrovolný, 13. David Hýsek, 19. Lukáš Vašínek, 26. Kryštof Kopečný, 32. Dominik Hude, 39. Lukáš Šmarda; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Josef Procházka ? - Michal Prokeš ?; po třetinách: 0:6, 3:2, 1:2;
45:00
38:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Jan Slavíček (4:10).
38:59
Slavíček nádherně vyvezl z obrany a našel Šmardu, který vymetl všechny pavučiny v pravém horním rohu branky.
36:14
Vyloučen hráč Marek Dohnal družstva Zlín Lions B na 2 minuty za opakované přestupky.
36:14
Rozhodčí velmi důrazně vysvětlil vyloučenému hráči, že tohle neprojde bez potrestání.
31:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Dominik Hude, asistoval Ondřej Bartoška (4:9).
31:26
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Jan Michálek (4:8).
30:00
30:00
29:18
Vyloučen hráč Dominik Hude družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
28:52
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Jakub Žáček (3:8).
28:52
Po první nevydařené střele z první, tentokrát Pospíšil natáhl od mantinelu a nádherně umístil míček pod víko.
27:20
Vyloučen hráč Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
25:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Kryštof Kopečný, asistoval Ivan Kebeleš (2:8).
25:03
Zlín naprosto špatně pokryl hráče Hornets a Kopečný po jednoduché nahrávce, dával krásně do prázdné brány.
25:01
Vyloučen hráč František Svitálek družstva Zlín Lions B na 2 minuty za hra rukou.
24:10
Paták odmítl zamést ze vzduchu
18:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Pavel Brückner (2:7).
18:51
Přečíslení 3 na 1 a jeden hráč po druhém odmítali dát branku, až nakonec Vašínek se rozhodl, že teda by ten gól někdo dát mohl
18:16
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jakub Žáček, asistoval Jakub Vořechovský (2:6).
16:40
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Marek Dohnal, asistoval Josef Obdržálek (1:6).
15:00
15:00
14:59
Střelba, aktivita a důraz, to byl zatím recept na 6 branek do sítě Zlín Lions a pohodlné vedení po první třetině.
12:40
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil David Hýsek, asistoval Lukáš Vašínek (0:6).
12:40
Sváteční střelec Hýsek nezazmatkoval a v klidu poslal balon k zadní tyči.
09:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Pavel Brückner (0:5).
09:23
Bruckner + Dobrovolný = využitá přesilovka
09:11
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva Zlín Lions B na 2 minuty za bránění ve hře.
08:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Dominik Hude (0:4).
07:40
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Jan Slavíček (0:3).
04:17
Vyloučen hráč František Svitálek družstva Zlín Lions B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:17
Svitálek si počínal nedovoleným zákrokem u mantinelu a Hornetům se po dvou rychlých gólech v úvodu naskytla příležitost vsítit další gól v přesilové hře.
02:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Ivan Kebeleš (0:2).
00:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (0:1).