1:1
5:1
1:3
- : -
branky (asistence): 04:56 Tomáš Pudil (Michal Vaněk), 23:51 Jiří Šincl (Tomáš Pudil), 24:22 Filip Heller (Filip Sedmera), 28:22 Tomáš Pudil, 33:35 Jiří Šincl (Tomáš Pudil), 33:56 Adam Navrátil (Filip Heller), 57:21 Adam Navrátil
branky (asistence): 10:11 Tomáš Boštík (Petr Kuchta), 27:10 Ondřej Háp, 46:50 Ondřej Háp, 54:45 Jiří Boštík (Ondřej Háp), 58:18 Martin Štarman (Marek Lamplot)

FBC Mohelnice - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 7:5
5. Tomáš Pudil, 24. Jiří Šincl, 25. Filip Heller, 29. Tomáš Pudil, 34. Jiří Šincl, 34. Adam Navrátil, 58. Adam Navrátil - 11. Tomáš Boštík, 28. Ondřej Háp, 47. Ondřej Háp, 55. Jiří Boštík, 59. Martin Štarman; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 4, Jakub Haltmar 1, Jakub Haltmar 10 - Tomáš Doubek 11, Tomáš Doubek 1, Ondřej Vašek 4, Ondřej Vašek 5; po třetinách: 1:1, 5:1, 1:3;
60:00
58:18
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Marek Lamplot (7:5).
57:21
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil bez asistence (7:4).
54:45
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Ondřej Háp (6:4).
52:41
Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil Filip Sedmera.
46:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp bez asistence (6:3).
40:00
40:00
39:24
Vyloučen hráč David Mlejnek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hra rukou.
36:19
Vyloučen hráč Petr Kuchta družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
33:56
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Filip Heller (6:2).
33:56
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Vašek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
33:35
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (5:2).
29:15
Vyloučen hráč Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil bez asistence (4:2).
27:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp bez asistence (3:2).
24:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Heller, asistoval Filip Sedmera (3:1).
23:51
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (2:1).
20:00
20:00
10:11
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Petr Kuchta (1:1).
04:56
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Michal Vaněk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Jiří Boštík, Ondřej Háp, Tomáš Boštík, Jan Haupt, Petr Kuchta
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Tomáš Šalda, Michal Vaněk, Jiří Šincl, Tomáš Pudil, Tomáš Novotný