2:1
0:1
1:1
0:1
branky (asistence): 03:50 Michal Martynek (Jan Janáč), 13:12 Michal Martynek (Vladimír Hloužek), 57:26 Filip Turoň (Tomáš Sikora)
branky (asistence): 10:11 Patrik Seevald (Michal Žůrek), 33:54 Lukáš Adámek, 54:25 Lukáš Adámek (Ivan Zajíc), 67:42 Radim Látal (Lukáš Adámek)

Ossiko Třinec - Florbal Vsetín 3:4p
4. Michal Martynek, 14. Michal Martynek, 58. Filip Turoň - 11. Patrik Seevald, 34. Lukáš Adámek, 55. Lukáš Adámek, 68. Radim Látal; rozhodčí: Vít Gattnar - Štěpán Kostolány; vyloučení: 2:2 + Lukáš Adámek 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Franek ? - Martin Pinďák ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1, 0:1;
67:42
67:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Radim Látal, asistoval Lukáš Adámek (3:4).
67:42
Komentář trenéra domácích: Pořád jsme málo zkušení. Děkuji soupeři a fanouškům.
67:42
Komentář trenéra hostů: Dnes vyhrál šťastnější tým. Děkujeme soupeři za utkání, divákům a pořadatelce.
60:00
60:00
57:26
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Tomáš Sikora (3:3).
57:03
Timeout Ossiko Třinec
54:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Ivan Zajíc (2:3).
46:35
Vsetín se teď dostal do velké šance po chybě třineckého obránce, avšak netrefil téměř prázdnou bránu.
43:58
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
43:28
Vyloučen hráč Michal Badura družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:50
Badura krásnou střelou do protipohybu brankáře trefuje pouze tyč.
33:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek bez asistence (2:2).
31:38
Vyloučen hráč Tomáš Novosad družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
24:52
Kupczak našel křižnou přihrávkou Galuszku, ten střílel z první, avšak se mu nepodařilo skorovat.
20:00
20:00
13:12
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Vladimír Hloužek (2:1).
13:12
V útočném pásmu po přihrávce Hloužka Martynkovi se ujímá Třinec vedení.
10:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Patrik Seevald, asistoval Michal Žůrek (1:1).
08:04
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hra rukou.
07:14
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 5 minut za hrubost.
03:50
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Jan Janáč (1:0).
03:50
Po přechodu do útočného pásma Janáč z levé strany našel Martynka na pravé straně, který vystřelil zpoza obránce a posílá Třinec do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Gattnar a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Martin Pinďák; hráči v poli: Tomáš Horák, Filip Polách, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Ivan Zajíc
00:00
Line-up domácích Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Marek Porosz, Filip Turoň, Michal Badura, Jan Mieszek